У “Раві-Руській” автомобілі пропускатимуть швидше

Українські митники та прикордонники домовилися про прискорення процедури перетину кордону для легкових автомобілів та подорожніх у пункті пропуску «Рава-Руська-Гребенне» на кордоні з Польщею. Вже наприкінці червня цього року час контролю документів має скоротитися вдвічі, – повідомило Інтернет-видання ZAXID.net.

У середу, 19 травня, у Галицькій митниці та Західному управлінні Держприкордонслужби розповіли, що в пункті пропуску «Рава-Руська-Гребенне» запровадять зміни у послідовності здійснення контрольних операцій в напрямку виїзду з території України легкових автомобілів.

Якщо раніше митники і прикордонники окремо здійснювали контроль документів та вносили їх у електронні бази, то тепер процедура зміниться –документи прийматимуть в одному віконці. Прикордонники будуть вносити інформацію про осіб і транспортні засоби, які перетинають державний кордон України, а далі вона автоматично передаватиметься митним органам. Це дозволить уникнути дублювання функцій і пришвидшить перетин кордону.

Такі зміни планують запровадити у ПП «Рава-Руська-Гребенне» наприкінці червня цього року. Час контролю документів скоротиться наполовину і становитиме до 5 хв на одну особу.

Така форма контролю уже здійснюється для автобусного руху в усіх пунктах пропуску, а також для легкового транспорту у пунктах пропуску «Грушів», «Угринів» та «Смільниця». У пунктах пропуску «Краковець» та «Шегині», пришвидшений контроль запровадять вже після їх реконструкції.

Фото Укрінформу

Comments

comments