Хто і від кого йде у депутати Рава-Руської ОТГ

Поділитись

11 партій висунули своїх кандидатів у депутати Рава-Руської ОТГ. Усього на 26 депутатських місць у Рава-Руській міській раді претендують 224 кандидати.

«Громадянську позицію» представляють керівник апарату Жовківської РДА Богуш Ганна Андріївна (перша кандидатка), студент Зінько Василь Михайлович, директорка Жовківського центру соціального обслуговування Залужна Людмила Мечиславівна, директор ПП «Цьох» Цьох Василь Павлович, психіатр Жовківської лікарні Музика Ігор Степанович, секретарка директора Сопошинської школи Жук Оксана Вікторівна, діловод Рава-Руської лікарні Булат Леся Володимирівна, директор РЛП «Равське Розточчя» Рудий Юрій Миколайович, опікун Жуковський Віталій Вікторович, вчителька Гійченської школи Дорош Галина Степанівна, тимчасово безробітний Кулай Ігор Ігорович, бухгалтерка Рава-Руського шпалопросочувального заводу Остасюк Тетяна Володимирівна, водій ТзОВ «Євроклуб» Білан Степан Богданович, голова ФГ «Короп» Стрілецький Олег Іванович, помічник менеджера ресторану «Макдональдз» Барило Мар’яна Федорівна, директор ПП «Осьмак» Осьмак Богдан Володимирович, перебуває у декретній відпустці Ляхович Іванна Степанівна, системний адміністратор у ФОП «Доліновський А.В.» Солтис Андрій Григорович, діловод Рава-Руської нотаріальної контори Фарина Віра Олексіївна, менеджер зі залучення бізнес-клієнтів банку «ПУМБ» Левко Назарій Андрійович, старша викладачка Львівського національного аграрного університету Дубневич Наталія Юріївна, фахівець зі соціальної роботи Жовківського центру соціального обслуговування Федик Марія Миколаївна.

Від партії «ВАРТА» кандидують провідний фахівець, помічниця лікаря-епідеміолога ГУ Держпродспоживчслужби Луцик Лілія Володимирівна, начальниця заправних станцій ТзОВ «Вест Петрол Маркет» Захарко Тетяна Леонідівна, агент з митного оформлення ТзОВ «Львівзовніштранс» Кобрин Христина Романівна, військослужбовець ВПС «Рава-Руська» Шумило Володимир Остапович, тимчасово безробітний Долінський Олег Іванович, вчителька Рава-Руського ліцею Малець Оксана Михайлівна, тимчасово безробітний Захарко Михайло Олексійович, асистент вчителя Рава-Руської школи №2 Стецик Ірина Олегівна, оператор АЗК ТзОВ «Вест Петрол Маркет» Химич Василь Степанович, лікар-неонатолог Жовківської лікарні Шурма Тетяна Іванівна, помічник оператора АЗК ТзОВ «Вест Петрол Маркет» Мосейчук Володимир Миколайович, тимчасово безробітна Кобрин Христина Вікторівна, військослужбовець В/Ч А3618 Огорілко Роман Ігорович, продавець продовольчих товарів в «Ашан» Копоть Марія Петрівна, сторож Старосільськоїї школи Кобрин Олександра Дмитрівна, тимчасово безробітна Жигайло Роксолана Ярославівна, оператор АЗК ТзОВ «Оптіком» Березінський Олег Андрійович.

Від «Самопомочі» балотуються державна реєстраторка Рава-Руської міської ради Матвійчук Наталія Михайлівна (перша кандидатка), вчитель Волицької школи Малащук Юрій Андрійович, бухгалтер Рава-Руської міської ради Сідельник Василина Дмитрівна, тимчасово безробітний Барчишин Сергій Миколайович, тренер філії СДЮСШ «Карпати» Занько Михайло Олексійович, інженер-землевпорядник Забірської сільської ради Ворожбит Ігор Євгенович, вчителька Потелицької школи Борсук Ірина Богданівна, продавець-консультант ФОП Козак Б.П. Дригель Юрій Михайлович, вихователька дитсадка №2 Рави-Руської Данькевич Василина Михайлівна, продавець-консультант ФОП Козак Б.П. Козак Олег Борисович, тимчасово безробітні Беляк Христина Михайлівна, Матвійчук Олександр Леонідович, касир ТВО «Обміночка» Голубець Олена Дмитрівна, тимчасово безробітний Возняк Володимир Сергійович, пенсіонер Кіщак Микола Якимович, тимчасово безробітні Івануса, Галина Андріївна, Шарко Іван Васильович.

Список «Свободи» на виборах очолив міський голова Раив-Руської Зінько Микола Любомирович (перший кандидат). Іншими кандидатами у депутати стали секретар Рава-Руської міської ради Кожушко Володимир Ярославович, директорка Рава-Руської лікарні Романишин Марія Миколаївна, заступник міського голови Рави-Руської Пилипишин Юрій Ярославович, вчителька Рава-Руської школи-гімназії Чорній Наталія Михайлівна, заступник директора Рава-Руського будинкоуправління №2 Вовк Назар Іванович, тимчасово безробітні Доляновська Наталія Михайлівна, Солтис Іван Ярославович, керівниця фізичного виховання Рава-Руського професійного ліцею Луцко Лідія Валеріївна, вчитель Рава-Руської школи №1 Горечий Юрій Романович, елекромонтер відділу прикордонної служби Галань Микола Ярославович, вихователька дитсадка «Вишенька» у Раві-Руській Ярема Любов Антонівна, лікар-стоматолог амбулаторії Лаврикова Стельмах Володимир Михайлович, студентка Предун Ірина Андріївна, провідний інженер Рава-Руського лісгоспу Кожушко Василь Богданович, тимчасово безробітні Процик Надія Йосипівна, Заблоцький Іван Михайлович, продавець ПП «Сідельник» Кушта Христина Анатоліївна, тимчасово безробітна Огорілко Марія Миколаївна, старший військової частини 3618 Чорний Михайло Тарасович, бухгалтер СПГ «Клен» Білан Олександра Орестівна.

«Європейську Солідарність» представляють заступник директор з економічних питань Рава-Русько лікарні Була Ірина Іванівна (перша кандидатка), підприємець Лявтошлягер Владислав Мар’янович, помічник ректора Львівського державного університету внутрішніх справ Мельник Василь Васильович, голова Липницької сільської ради Дума Тетяна Іванівна, лісничий Рава-Руського лісгоспу Романов Володимир Володимирович, вчителька Рава-Руської школи №2 Кондзелко Оксана Степанівна, секретар Липницької сільської ради Дубрівський Петро Петрович, директор ПП «Лама плюс» Федюк Володимир Петрович, завідувачка ФАПу села Клебани Чобіт Катерина Михайлівна, директор ТзОВ «П.П.П» Петрусь Петро Петрович, вчителька Потелицької школи Вишинська Галина Миронівна, тимчасово безробітний Левочко Степан Федорович адвокат Вольський Юрій Григорович, вчителька Рава-Руської школи №2 Цікало Леся Василівна, музичний керівник дитсадка №1 Рави-Руської Асапова Вікторія Анатоліївна, директор Рава-Руського професійного ліцею Лень Андрій Степанович, директор Рава-Руського ліцею Солтис Андрій Ярославович, обліковець Рава-Руського шпалопросочувального заводу Зирянова Галина Миколаївна, директорка Волицької школи Равлик Наталія Федорівна, тимчасово безробітний Копровський Володимир Ярославович, військовий обліковий Липницької сільської ради Ледвій Оксана Миколаївна, підприємець Рудий Ігор Павлович, секретар Гійченської сільської ради Івануса Ірина Богданівна, підприємець Когут Володимир Степанович, вчителька Рава-Руського ліцею Бадан Галина Володимирівна.

Від «Голосу» у депутати кандидують редактор газети «Прикордоння», вчитель Рава-Руської школи-гімназії Бучко Андрій Володимирович (перший кандидат), тимчасово безробітний Пилипець Роман Юрійович, підприємець Волох Данило Сергійович, бібліотекарка села Шабельні Думич Тетяна Володимирівна, вчителька Рава-Руської школи №1 Басараб Мар’яна Мирославівна, тимчасово безробітні Стрілець Юрій Андрійович, Держипільський Остап Володимирович, оператор ПАТ «Укрнафта» Холява Павло Зенонович, директорка Рава-Руської школи-гімназії Міщенко Олександра Ігорівна, вчителька Рава-Руського ліцею Кулієвич Мирослава Степанівна, пенсіонерка Зіньків Ольга Андріївна, вчителька Рава-Руської школи №1 Солтис Марія Миронівна, тимчасово безробітний Грицишин Володимир Олексійович, вчителька Гійченської школи Мазан Ольга Зіновіївна, вчитель Рава-Руського ліцею Маяк Степан Євгенович, вчителька Рава-Руської школи-гімназії Гульовата Аліна Іванівна.

Від партії «За майбутнє» кандидатами є керівник відділення ФК «Константа М» Кіщак Роман Ігорович, військовий пенсіонер Рудий Юрій Ярославович, підприємиця Залуцька Олена Ігорівна, тимчасово безробітний Славопас Ігор Володимирович, страхова агентка СК «Княжа» Нагацька Наталія Михайлівна, касир ФК «Константа М» Мазурак Марія Іванівна, юрисконсульт Рава-Руського шпалопросочувального заводу Дацко Марія Степанівна, фахівець господарської діяльності СК «Імпекс» Мазурак Іван Васильович, військовий пенсіонер Вергун Ярослав Романович, старший механік Рава-Руського спиртзаводу Горечий Іван Михайлович, тимчасово безробітні Григорова Галина Василівна, Нестерак Руслан Вікторович, страховий агент СК «Княжа» Зуєва Людмила Володимирівна, заступник директор ТОВ «Рава-Тір Сервіс» Пельц Володимир Володимирович, тимчасово безробітні Мельник Андрій Іванович, Рудченко Оксана Василівна, Збишко Ігор Ярославович, реалізатор магазину «Солодощі» Сумик Світлана Анатолівна.

Народний Рух України представляють заступниця директора Рава-Руського професійного ліцею Голаєвич Ольга Валентинівна, підприємець Бойко Віктор Васильович, викладач Рава-Руського професійного ліцею Вишинський Тарас Романович, менеджер-консультант ПП «Кір’янов С.О.» Дробах Сергій Збігневич, майстер виробничого навчання Рава-Руського професійного ліцею Маринка Катерина Андріївна, прачка Рава-Руського ліцею Рачок Ірина Михайлівна, інструктор практичного водіння Рава-Руського професійного ліцею Кіщак Василь Іванович, тимчасово безробітні Стадницький Ярослав Мирославович, Лелик Володимир Володимирович, вчителька Рава-Руської школи №1 Поплавська Оксана Олександрівна, головна економістка Рава-Руського лісгоспу Окарінська Наталія Миколаївна, помічник машиніста тепловоза ВСП «Локомотивне депо «Львів-Захід» Школик Дмитро Васильович, студентка Смірнова Людмила Сергіївна, методист Рава-Руського професійного ліцею Малащук Андрій Михайлович, продавець ПП «Магей І.М.» Магей Ірина Іванівна, тимчасово безробітна Кручек Галина Андріївна, майстер виробничого навчання Рава-Руського професійного ліцею Дмитрашко Володимир Юрійович, сторож «Івано-Франківськпропан» Гринчишин Тарас Вікторович, шляховий майстер ВСП «Кам’янко-Бузька дистанція колії» Порохняк Андрій Михайлович, майстер виробничого навчання Рава-Руського професійного ліцею Косик Іванна Михайлівна, тимчасово безробітний Климко Роман Романович, заступник директора Рава-Руського професійного ліцею Жуковський Ростислав Ярославович, тимчасово безробітні Ткаченко Марія Василівна, Редуха Андрій Богданович, студентка Шупер Ірина Михайлівна.

«Духовну Україну» представляють майстер виробничого навчання Рава-Руського професійного ліцею Чаус Марія Михайлівна (перша кандидатка), підприємець Рикмас Віктор Іванович, студентка Бармін Мар’яна Григорівна, тимчасово безробітний Назаревич Володимир Богданович, водій «ЕФЕ БЕТОН» Базюк Петро Дмитрович, тимчасово безробітні Самуляк Анна Іллівна, Васильків Андрій Іванович, Корнило Світлана Григорівна, пенсіонер Чавс Федір Петрович, тимчасово безробітний Домашовець Дмитро Степанович, керівник ПП Горяча Ярослава Ярославівна, тимчасово безробітні Мазник Юрій Михайлович, Чавс Федір Федорович, Пелешко Ольга Валеріївна, Вогас Ігор Олександрович, кухар ресторану «Рата» Івануса Наталія Іванівна.

«Слугу народу» представляють директор ТзОВ «Рава-Руська РМС» Рудий Володимир Ярославович (перший кандидат), менеджер ТЗОВ «Коудайс Україна» Сидор Андрій Володимирович, директор ТзОВ «Полімер Буд Дах» Домашовець Роман Степанович, провідний спеціаліст РЛП «Равське Розточчя» Задорожна Надія Ігорівна, тимчасово безробітна Бойко Віра Василівна, директор ПП «Козак» Кір Володимир Степанович, директор ПП «Лозинський» Чирич Василь Васильович, тимчасово безробітний Стакін Степан Олександрович, спеціаліст департаменту управління культури Куц Ніна Олексіївна, страхова агентка СК «Оранта» Зінько Марія Володимирівна, старший зміни нафтобази Копровський Володимир Тадейович, тмичасово безробітний Яцків Володимир Михайлович, директор ПП Жолобко Роман Романович, завідувачка Народного дому Шабельні Казимирович Мар’яна Ярославівна, секретар Річківської сільської ради Смутняк Ольга Володимирівна, водій ПП «Головенько» Головенько Василь Васильович, тимчасово безробітні Федюк Юрій Степанович, Павленко Ірина Ярославівна, Кривейко Володимир Любомирович, Сало Марія Михайлівна, водій ТЗОВ «Рава Автосвіт» Кучма Михайло Іванович.

Від «Батьківщини» кандидуватимуть комерційний директор ТзОВ «Терразем» Панечко Юрій Володимирович (перший кандидат), директор з розвитку ТзОВ «Терразем» Залуцький Михайло Михайлович, начальник автоколони Рава-Руського лісгоспу Гринчук Микола Ігорович, секретар виконкому Потелицької сільської ради Ціпивко Віра Романівна, директора Старосільської школи Харпола Любов Василівна, головний інженер Рава-Руського лісгоспу Левицький Володимир Олександрович, завідувачка Народного дому Річок Панечко Мирослава Степанівна, директор ПП «ВФ» Бурда Андрій Васильович, підприємиця Журба Лілія Миронівна, сільський голова Потелича Товарянський Ігор Михайлович, директор Рава-Руського МСТК ТСОУ Вовк Михайло Володимирович, бухгалтер Рава-Руського лісгоспу Шмаль Галина Григорівна, менеджер-логіст ТзОВ СП «Равтранс» Леськів Олег Романович, лісничий Рава-Руського лісгсопу Кочан Мирон Михайлович, бібліотекарка села Липник Басовська Регіна Володимирівна, старший майстер Рава-Руського лісгоспу Лущик Василь Федорович, підприємець Келбасович Павло Іванович, інженер Рава-Руського лісгоспу Кіщак Галина Павлівна, лікарка Рава-Руської ліікарні Тарас Галина Степанівна, помічник лісничого Рава-Руського лісгоспу Смолинець Володимир Григорович, вчителька Волицької школи Старчак Галина Ігорівна, підприємиця Домашовець Яна Петрівна, тимчасово безробітний Козенко Василь Ігорович, лісничий Рава-Руського лісгоспу Ледвій Петро Миколайович, помічник лісничого Рава-Руського лісгоспу Збишко Володимир Іванович, тракторист Рава-Руського лісгоспу Чорний Павло Орестович.

Comments

comments