Дію малого прикордонного руху досі не відновили

Малий прикордонний рух (МПР) з Польщею, який, за попередньою інформацією, мали відновити 2 серпня, досі не діє.

Про це повідомовила ІА ZIK з посиланням на водіїв, яких польські митники не пропустили через кордон з картками МПГ. Вони побоюються, що заборона малого прикордонного руху буде продовжена ще на кілька тижнів.

Прес-секретар Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України Володимир Шеремет у коментарі ІА ZIK зазначив, що у них немає інформації про відновлення малого прикордонного руху. «Прикордонникам у пункті пропуску подають закордонні паспорти, і ми не ведемо обліку громадян, які мають документи на малий прикордонний рух», – сказав він.

Також Володимир Шеремет повідомив, що станом ранок вівторка, 2 серпня, черг у пунктах пропуску немає.

Нагадаємо, польська сторона призупинила дію МПР у ніч з 3 на 4 липня цього року саме до 2 серпня. Причиною такого рішення стало проведення на території Польщі саміту країн-членів НАТО, а також згодом – світових днів молоді за участю Папи Римського.

Рішення про призупинення дії МПР викликало обурення у мешканців українського прикордоння, через що останні 4 червня перекрили рух до чотирьох зі шести українсько-полських митних пунктів пропуску.

Comments

comments