З 7 квітня “Раву-Руську” закривають

З 7 квітня українська сторона закриває прикордонний перехід Гребенне–Рава Руська.

Про це повідомила Варта1 з посиланням на польську прикордонну службу.

Відтепер тільки легкові автомобілі та вантажівки зможуть перетнути кордон у Корчові та Дорогуську. Не можна буде ходити і їздити автобусом.

За інформацією, отриманою від голови Державної прикордонної служби України, 6 квітня 2020 року від 23.00 год. (Варшавський час), українська сторона повністю закриє прикордонний перехід Гребенне–Рава Руська. Однак, на прикордонному переході Дорогуск–Ягодин і Корчова–Краковець можливі лише легкові та вантажні перевезення. Пішоходів та автобусів буде виключено.”Через вищезазначені обмеження, запроваджені українською стороною, слід враховувати можливість великих труднощів у подорожі до України”, — йдеться у повідомленні польських прикордонників. Про закриття цього пункту у ДПСУ не було повідомлено. Так лише вказали, що це стосується внесених зміни до розпорядження Кабінету Міністрів України № 288-р «Про тимчасове закриття деяких пунктів пропуску через державний кордон та пунктів контролю і припинення в них пішохідного сполучення».З врахуванням змін з 00.00 год. 7 квітня 2020 року тимчасово закритими будуть 115 пунктів пропуску, ще у 28 пунктах пропуску тимчасово припинене пішохідне сполучення.

Також нагадуємо, що іншими розпорядчими документами тимчасово закриті пункти пропуску (пункти контролю) через державний кордон для міжнародного пасажирського залізничного, повітряного, автомобільного (для автобусів) сполучення.

Із врахуванням усіх обмежень, введених українською владою та уповноваженими органами сусідніх країн, з 7 квітня залишається лише 19 пунктів пропуску, де можна перетнути державний кордон України власним автотранспортом.

Відмітимо, що у зв’язку з тимчасовими обмеженнями, жодного пункту пропуску на державному кордоні, де здійснюється пішохідне сполучення немає.

Крім того, виключення обмежувальних заходів можуть прийматися щодо евакуаційних рейсів за рішенням уповноважених міністерств та відомств.

Comments

comments