У жовківській школі невідомі розпилили перцевий газ

У школі №3 міста Жовкви двоє невідомих розпилили балончик із перцевим газом.

Про це “Прикордонню” стало відомо з власних джерел.

Так, двоє хлопців, які не є учнями, а випускниками місцевих шкіл минулих років, під час навчального процесу зайшли у приміщення школи та розпилили перцевий газ із балончика. В результаті постраждало п’ятеро учнів школи, яких доправили у поліклініку центральної районної лікарні.

– Постраждало п’ятеро учнів, їм доправили до лікарні. Хуліганів затримали, зараз їх оформляють працівники поліції. Ми повідомили про ситуація у департамент освіти і науки, – розповів начальник відділу освіти Жовківської РДА Михайло Коваль.

У районному відділенні поліції наразі офіційних коментарів не надають, але підтвердили, що перебувають на місці інциденту.

У Жовківській центральній районній лікарні підтвердили, що до них поступили п’ятеро дітей, там їм надали допомогу і вони перебувають у стабільному стані.

– У дітей – подрзанююча дія верхній дихальних шляхів та кашель. Але здоров’ю нічого не загрожує. Вони перебувають у дитячому відділенні поліклініки, де за ними спостерігають, – повідомила у коментарі “Прикордоння” завідуюча реанімацією Жовківської ЦРЛ Оксана Гринчак.

Comments

comments