Дитяче відділення лікарні можуть закрити, чому благоустрій Рави у незадовільному стані, як равчанин виявив нерукотворний хрест, – у №4 (76) газети “Прикордоння”

5 липня вийшов черговий №4 (76) газети “Прикордоння”. У “свіжому” випуску на шпальтах інформаційно-аналітичної газети Рави-Руської читачі дізнаються чому дитяче відділення Рава-Руської лікарні можуть закрити і які наслідки це матиме.

Хто і скільки з представників влади Рави-Руської заробив у 2015 році, у кого які квартири, будинки, земельні ділянки та автомобілі – у публікації “Наскільки багата рава-руська влада?”.

Чому у Раві-Руській благоустрій перебуває у незадовільному стані, – читайте у рубриці “Актуально”.

Продовження скандалу довкола виділення земельних ділянок у кварталі по вул. Драгоманова – що буде далі?

Як, де і скільки відремонтують дорогу по вул. Могильницького, – у рубриці “Дороги”.

Хто з потеличан став керівником патрульної поліції та які вулиці у Раві назвуть на честь загиблих в зоні проведення АТО, – у №4 (76) газети “Прикордоння”.

Також у “липневому” номері “Прикордоння” читайте про те, як закінчили рава-руські школярі та ліцеїсти навчальний рік.

У рубриці “Духовність” розповідь про те, як у костелі св. Йосифа у Раві-Руській перебувала копія відомої ікони.

“Ансамбль “Ексклюзив” став серед кращих на міжнародних фестивалях”, – гуртківці гуртка бального та естрадного танцю Рава-Руського міського будинку дитячої та юнацької творчості завоювали Гран-прі та призові місця та міжнародних конкурсах.

“Рубаючи дрова, равчанин виявив нерукотворний хрест”, – про дивовижну знахідку Андрія Збишка читайте у рубриці “Життя”.

У рубриці “Спорт” читайте про те, як каратисти з Рави стали четвертими на міжнародному турнірі, а також про лідерство футбольної команди “Локомотив” за пісумками першого кола першої ліги чемпіонату Львівської області з футболу.

Газету “Прикордоння” шукайте у книгарні “Берег”, кіоску “Могорич” та розповсюджувачів преси на Малому ринку міста.

 

 

Comments

comments