Напередодні Нового року біля Рави-Руської затримали двох нелегалів

У Раві-Руській військовослужбовці Львівського загону затримали нелегалів з Іраку та Польщі.

Про це повідомили у Західному регіональному управлінні ДПСУ у Львівській області.

За попередньою інформацією від співробітників оперативно-розшукового підрозділу прикордонного загону – військовослужбовці відділу «Рава – Руська» виявили порушників державного кордону, повідомивши про можливе порушення держрубежу чоловіками неслов’янської зовнішності.

Прикордонники встановили, що це громадяни Іраку які мали намір в обхід пункту пропуску потрапити до країн ЄС.

У другому випадку, прикордонники цього ж підрозділу затримали громадянина Республіки Польща, який також мав намір незаконним шляхом потрапити в Україну. Чоловік намагався поза автомобільним пунктом пропуску «Рава-Руська» перетнути кордон.

Іноземця зупинили у співпраці з польськими колегами. Вони повідомили, що їхні камери відеоспостереження зафіксували рух особи з Польщі в Україну. На вказаний напрямок одразу ж виїхала група реагування від відділу «Рава-Руська», яка й затримала порушника.

Іноземців доставлено до прикордонного підрозділу для з’ясування порушення та прийняття правового рішення, щодо притягнення до відповідальності за ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».

Comments

comments