У “Раві-Руській” затримали рекорду партію контрабандного товару

На митному пості «Рава-Руська» у Львівській області затримали вантажівку з контрабандним товаром на 5,5 млн грн. Це абсолютний рекорд львівських митників за увесь 2019 рік, – повідомило ZAXID.net.

Як повідомив ZAXID.NET заступник начальника управління з протидії митним правопорушенням Львівської митниці ДФС Олег Лев, вантажівка з контрабандним товаром заїхала на митний пост «Рава-Руська» ще 22 листопада. У автомобілі було близько 16 тонн одягу, взуття та перукарського обладнання: фенів, плойок тощо.

«Ми затримали транспортний засіб DAF Сумської реєстрації з товаром по двох пакетах документів. Один – це одяг і взуття китайського виробництва, другий – перукарське обладнання від європейського виробника», – розповів Олег Лев.

Мешканець Сумської області, який керував вантажівкою, показав митникам документи, які свідчили, що вартість усього завезеного товару становить 75 тисяч доларів. Працівники митниці запідозрили, що ці дані можуть бути неправдивими і затримали вантажівку з товаром. Протягом двох тижнів працівники митниці перевіряли інформацію і з’ясували, що справжня вартість товару майже вдвічі вища, ніж вказувалось у документах.

«У подальшому ми направили запити на іноземні держави і з’ясували, що ці товари куплялись зовсім за іншими цінами. Виявилось, що товар китайського виробництва насправді коштував 177 тис. доларів, а перукарське приладдя – понад 42 тис. євро», – розповів Олег Лев.

Таким чином митники загалом затримали одяг, взуття і перукарське приладдя на понад 5,5 млн грн. За словами Олега Лева, це рекордна сума за увесь 2019 рік.

На мешканця Сумщини, який намагався ввезти контрабанду в Україну, склали протокол про порушення митних правил, який направлять у суд. До рішення суду увесь затриманий товар буде зберігатися на складі митниці.

Comments

comments