На Жовківщині виявлено перевищення вмісту забруднюючих речовин у ґрунті

У селі Гряді представники Державної екологічної інспекції у Львівській області виявили перевищення вмісту забруднюючих речовин у ґрунті відносно фонової проби.

Про це повідомили у пресслужбі ДЕІ.

Так,  в пробі № 1, відібраній на земельній ділянці на місці виявлення слідів старого забруднення розливів гноївки тваринного походження, приблизно 500 м на південний схід від ТзОВ «АПП Гряда» – азот амонійний в 1,2 рази, п’ятиоксид фосфору в 4 рази, нітрати в 5,6 рази ;

– в пробі № 2, відібраній на земельній ділянці, суміжній з пробою № 1 у західному напрямку – азот амонійний в 1,2 рази, п’ятиоксид фосфору в 6,5 рази, нітрати в 8,9 рази .

У відібраній пробі води, яка витікає з території ТзОВ «АПП Гряда», неподалік входу на підприємство виявлено вміст забруднюючих речовин, які характерні для стічних неочищених вод.

Результати лабораторних досліджень будуть враховані у разі проведення Інспекцією перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства ТзОВ «АПП Гряда».

Фото для ілюстрації agroexpert.ua

Comments

comments

One thought on “На Жовківщині виявлено перевищення вмісту забруднюючих речовин у ґрунті

  • 11.11.2019 о 10:36
    Permalink

    Здравствуйте, подскажите, будет ли работать УКП-66 с моим домофоном. Спасибо. – Здравствуйте! Да, работает, но покупать не советую, по Метакому много жалоб

Коментарі закриті.