Початок ремонту дорогу з Рави до Червонограда можуть перенести на весну 2020 року

Ремонт прикордонних доріг на Львівщині можуть відтермінувати до весни. Про це повідомило Tvoemisto.tv з посиланням на прессекретаря Служби автомобільних доріг Львівської області Оксану Богуш.

Натомість як повідомив під час відкритого інтерв’ю Tvoemisto.tv у межах проєкту «Наші реформи» голова ЛОДА Маркіян Мальський, одну з переліку доріг можуть розпочати ще до кінця року. Йшлося про Яворів – Грушів.

Раніше у коментарі Tvoemisto.tv керівник Служби автомобільних доріг Львівської області Руслан Кандибор повідомляє, що ремонт розпочнуть у лютому наступного року. Наразі впродовж жовтня та листопада підрядні організації мають розробити відповідні проєкти, провести експертизу.

Йдеться про дороги КПП «Смільниця» – Старий Самбір (18 км), Грушів – Немирів (9 км), Червоноград – Рава-Руська (53,14 км), Яворів – Грушів (20 км) та Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий (46,4 км). Ремонт виконуватимуть за кредит у 60 млн євро від уряду Польщі.

Нагадаємо, що позику від Республіки Польща надали під пільгове кредитування впродовж перших п’яти років. 60% товарів і послуг від цієї суми мають надати підприємці з польської сторони. Віддавати кредит буде український уряд.

Переможцями тендерів стали дві компанії – польські, що є вимогою польської сторони, яка надавала кредит. Дорогу Грушів-Немирів за 3,5 млн євро ремонтуватиме UNIBEP S.A. Усі інші – КПП «Смільниця» – Старий Самбір (2 млн євро), Яворів – Грушів (6,8 млн євро), Червоноград – Рава-Руська (21,5 млн євро) та Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий (19,5 млн євро) – компанія DROG-BUD Spolka z ograniczona odpowiedzialnoscia. Вони спершу проектуватимуть, а потім і будуватимуть відповідні траси.

Фото для ілюстрації

 

Comments

comments