Для реставрації Домініканського монастиря у Жовкві шукають нового підрядника

Історико-архітектурний заповідник у Жовкві розірвав договір з підрядником на реставрацію ансамблю Домініканського монастиря та оголосив нову закупівлю.

Про це повідомили Варіанти з посиланням на ProZorro.

Державний історико-архітектурний заповідник у Жовкві оголосив закупівлю у системі ProZorro на реставрацію ансамблю Домініканського монастиря у Жовкві, яку переможець тендеру має здійснити до 31 грудня 2020 року.

Аукціон стартує 6 листопада цього року, а вартість закупівлі становить 39 263 475,60 грн.

Видання зазначило, що у грудні 2018 року Державний історико-архітектурний заповідник уже проводив закупівлю на реставрацію цього храму. Тоді тендер виграв “Союз організацій інвалідів України” за 28 млн грн, а ремонтні роботи мали бути завершені до кінця цього року. Однак у вересні закупівлю розірвали, а виконавцю виплатили 4 621 939 грн. Ще у травні цього Львівська облрада передбачила 4 млн грн з бюджету для реставрації цього монастиря.

Як вказано у закупівлі, реставраційні роботи фінансуватимуться з держбюджету, а переможець тендеру під час виконання робіт має застосовувати заходи із захисту довкілля.

Храм святого священномученика Йосафата Домініканського монастиря у Жовкві – діючий храм УГКЦ, збудований у стилі бароко XVII-XVIII ст. і є пам’яткою архітектури національного значення.

Comments

comments