У Смерекові встановили 2,5-метрову скульптуру Архангела Михаїла

При в’їзді у село Смереків збудували капличку зі статуєю Архангела Михаїла.

Про це йдеться у №19 (131) газети “Прикордоння”.

Капличку спорудили на місці, де раніше стояв дерев’яний хрест. Кілька років тому він зруйнувався, тому ініціативна група смереківчан вирішила збудувати на тому місці капличку зі скульптурою святого у ній.

– Як варіанти, розглядали скульптуру Ісуса Христа чи Діви Марії, але, зрештою, зупинились на скульптурі Архистратига Михаїла, оскільки 19 вересня на його честь у нашому селі є празник, – розповів сільський голова Смерекова Богдан Стахів.

До ініціативної групи увійшло близько 15 осіб, які на зведення каплички та встановлення статує залучили власні кошти. Благоустрій навколо каплички профінансувала сільська рада.

Висота статуї Архангела Михаїла склала близько 2,5 метри, її виготовили в Україні.

– Завдяки благоустрою навколо каплички ми також усунули проблему небезпечного переходу дороги, яка існувала до сих пір, адже проклали доріжку та місток, які дозволяють перейти з однієї сторони дороги на іншу, – додав сільський голова.

Роботи зі зведення каплички тривали з весни цього року і були завершені на початку вересня. Як розповів сільськи голова Смерекова, її ще освітять і освятять наприкінці жовтня разом з капличкою біля села Перемивок, яку збудовано неподалік.

 

Comments

comments