На Жовківщині пенсіонерці видали пенсію фальшивими грошима

77-річна жителька села Воля-Висоцька Жовківського району на Львівщині, забираючи свою пенсію в одному з банків, отримала сувенірні банкноти. На 12 купюрах по 100 грн був надпис: “Це не гроші — це прикол”.

Про це повідомляє Gazeta.ua.

“Жінка отримала в банку 1347 грн. Серед них було 12 купюр по 100 грн. Гроші не перевіряла біля каси. Роздивилася банкноти вдома. Серед них і виявила сувенірні купюри. 12 банкнот по 100 грн мали позначку: “Це не гроші – це прикол”, – каже Світлана Добровольська з управління національної поліції Львівщини.

По пенсію пенсіонерка їхала з Волі-Висоцької до Жовкви. Поліція перевіряє, чи не могли жінці гроші підкинути у транспорті та чи не робила вона покупок дорогою додому.

“Поки що не можна однозначно стверджувати, що фальшиві гроші жінка отримала в банку. Сувенірну продукцію могла взяти де завгодно. Якщо з’ясується, що все ж комерційна структура обманула пенсіонерку, винним загрожуватиме до трьох років обмеження волі. Зараз за цим фактом відкрили кримінальне провадження за заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою”, – додають у поліції.

Comments

comments