Через зникнення «євробляхерів» – на кордоні зменшився потік автомобілів на 460 тисяч

Пропуск осіб через кордон у першому кварталі цього року залишився на рівні минулого року, а кількість транспортних засобів, які перетнули кордон за аналогічний період, знизилась на 460 тисяч автомобілів.

Про це повідомили у ДПСУ.

За інформацією прикордонників, в основному така ситуація спостерігається через зменшення курсування «євробляхерів» та учасників малого прикордонного руху на кордоні з ЄС. Тому подорожі через кордон наразі стали більш комфортними та займають значно менше часу.

Також Державна прикордонна служба повідомляє, що для більш комфортної поїздки подорожувальники на автомобілях повинні мати страховий сертифікат міжнародної системи автомобільного страхування «Зелена картка», який є обов’язковим для перетину кордону. Їх наявність прикордонники перевіряють в автоматичному режимі, адже з 11 лютого 2019року всі автомобільні пункти пропуску на державному кордоні підключено до бази даних.

Водночас, окрім покладених на Держприкордонслужбу завдань з контролю за наявністю у власників транспортних засобів страхового сертифіката «Зелена карта», охоронці кордону виявляють страхові сертифікати з ознаками підробки та передають їх територіальним органам МВС для вжиття заходів відповідно до законодавства.

 

Comments

comments