Колишній медсанбат зараз продають врази дорожче, ніж його “позбулася” місцева влада 6 років тому”, – детальніше у №13 (72) газети “Прикордоння”

Вийшов останній у 2015 році номер інформаційно-аналітичної газети Рави-Руської “Прикордоння”.

У №13 (72) від 19 грудня головною темою став продаж будівель колишнього медсанбату у Раві-Руській, які приватний власник продає в кілька разів дорожче, аніж це зробила міська влада шість років тому.

Скільки зароблятимуть нові міський голова та секретар Рава-Руської міської ради, – у рубриці “Влада”

“Депутатів закріпили за вулицями міста”, а також кого “призначили” депутатом від Рави-Руської у Жовківській районні владі, – читайте у №13 (72) газети “Прикордоння”.

“Хто з депутатів і за що відповідатиме” – в яких комісіях працювати обранці Рава-Руської міської ради сьомого скликання.

Про те, як вшанували пам’ять загиблого в зоні АТО равчанина Віталія Кравченка на його Малій Батьківщині, читайте у рубриці “Пам’ять”.

“Понад чверть століття мощі св. Йосафата вдома зберігав отець Іван Іваничко”, – парафіяни Рави-Руської відзначили річницю розміщення мощей святого Йосафата у головному храмі міста.

“Відома поетеса презентувала книгу про Шептицького”, – Оксана Думанська зустрілась із школярами Рави-Руської.

“У школі-інтернаті замінили вікна”, – розповідь про участь навчального закладу Рави-Руської у мікропроекті.

Учні Рави-Руської зайняли три з чотирьох перших місць на районній олімпіаді з історії, школярі міста привітали поранених бійців з Днем української армії та надалі продовжують допомогаи бійцям АТО, – також читайте у номері газети “Прикордоння” від 19 грудня.

“Юні борці-равчани – переможці першості СДЮШОР” – четверо равчан перемогли у турнірі з вільної боротьби.

Про те, як вшанували річницю відомої у світі оперної співачки – уродженки Рави-Руської, – у рубриці “Мистецтво”.

У рубриці “Сусідонька” – розмова з бібліотекарем дорослої бібліотеки Рави-Руської Лілією Ненастіною.

“Літературна Равщина” представляє вірші учнів Потелицької школи, присвячені св. Миколаю.

Усе це – у №13 (72) газети “Прикордоння” від 19 грудня 2015 року, який можна знайти у книгарні “Берег” (навпроти каплички по вул. Грушевського), кіоску “Могорич” (навпроти “старої” “Рукавички”) та у розповсюджувачів преси на Малому ринку у Раві-Руській.

Comments

comments