Біля стін міської ради самовільно загородили частину парку

Частину парку по вул. Ярослава Мудрого у Раві-Руській самовільно загородили парканом.

Так, ще 12 червня довкола будівель, які розташовані по вул. Ярослава Мудрого, 3а (за баром «Гроно), поруч із будівлею Рава-Руської міської ради, бетонним парканом було загороджено частину парку. Як виявилося, загородження відбулося самовільно, без відповідних дозволів та рішень. Про це повідомили у Рава-Руській міській раді.

Працівники міської ради, аби з’ясувати ситуацію, викликали на місце власника будівлі, після чого останній написав заяву до Рава-Руської міської ради про надання дозволу на розробку необхідних документів. 

– Ми звернулись до власника із листом щодо термінового припинення облаштування бетонної огорожі та демонтажу її, – прокоментував в.о. міського голови Рави-Руської Микола Зінько.

У свою чергу власник будівель розповіла, що має рішення, відповідно до якого вона володіє земельною ділянкою, площею 0,628 га, в яку, за її словами, все входить.

– Змінилось законодавство, спеціалісти виїздили, вирішували чи потрібно там землевідведення, чи не потрібно. Спершу казали, що потрібно, згодом – що ні. А в результаті виявилось, що таки потрібно, – розповіла власниця будівель Наталія Нестер.

За словами власниці, парканом вона змушена була загородити доступ до самих будівель.

– Там, якщо не загородити, то нічого не зробиш. Там крадуть ринви, побили камінням піддашки, незважаючи на те, що поруч – охорона, – додала Наталія Нестер. Вона додала, що готова розгородити паркан, якщо буде необхідність, але в той же час запевнила, що це – вимушений крок.

– Можливо, я поспішила з тим, що загородила, але якби я зробила ремонт фасаду, то мені його обмалювали б, і надалі крали б ринви. Тому і обгородила. Однак я не вважаю, що зробила щось поганого.

Також Наталія Нестер зазначила, що чекає на відповідне рішення сесії і як тільки воно буде ухвалене, вже через місяць виготовить всі документи.

Однак станом на 12 серпня відповідного рішення міська рада так і не ухвалила, а власник будівель по вул. Ярослава Мудрого, 3а так і не демонтувала бетонної огорожі.

Захар Негода, газета “Прикордоння” №9 (68) від 15 серпня 2015 року

 

Comments

comments