У “Раві-Руській” затримали 9 нелегалів

Незаконних мігрантів затримали біля українсько-польського кордону на Львівщині військовослужбовці відділу прикордонної служби «Рава-Руська».

Про це повідомили у прес-службі Західного регіонального управління ДПСУ.

У ході отриманої інформації від місцевих жителів, які помітили в прикордонні невідомих осіб, охоронці кордону Львівського загону на околиці села Шабельна спинили для перевірки два автомобілі. В них перебували 9 осіб, в тому числі й азійської зовнішності. Перевіривши документи прикордонники встановили, що 5 чоловіків є громадянами України, а інші паспортів при собі не мали та явно були вихідцями з інших країн. Серед чотирьох громадян, один виявився громадянином Бангладешу, який при собі мав довідку про звернення за захистом в Україні, а троє назвалися громадянами Шрі-Ланки.

Усіх затриманих доставлено до прикордонного підрозділу для з’ясування всіх обставин правопорушення.
Стосовно іноземців складено адміністративно-процесуальні документи за статтею 204-1 ч.2 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Відносно громадян України на даний час проводиться перевірка для встановлення їхньої причетності до протиправної діяльності пов’язаної з незаконним переміщенням осіб через кордон. Зауважимо, що в одному з автомобілів також знаходився пістолет та набої до нього.

Comments

comments