У Жовкві реалізовують проекти громадського бюджету

У Жовкві тривають роботи з облаштування об’єктів інфраструктури та соціальної сфери у рамках реалізації програми громадського бюджету.

Про це йдеться у №10 (100) газети “Прикордоння”.

Нагадаємо, Жовква є єдиним населеним пунктом на Жовківщині та одним із небагатьох у Львівській області, де реалізовують проект громадського бюджету.

У рамках громадського бюджету, зокрема, за кошти міської ради тривають роботи з облаштування спортивних та дитячих майданчиків.

Станом на кінець червня, по вул. Лесі України, в районі колишнього заводу «Шляхіндустрія» відбувається реконструкція спортивного стадіону. На це Жовківська міська рада виділили близько 200 тис. грн. Відповідно до проекту, на стадіоні замінять газон, встановлять футбольні ворота, лавки, урни для сміття, а навколо самого стадіону – огорожу. Жовківчани очікують, що на місці колишнього занедбаного стадіону буде створено чудове місце для проведення спортивних занять, ігор та змагань. Наразі там встановлено огорожу.

Дитячий спортивний майданчик буде встановлено по вул. Богдана Хмельницького, в районі «будинків нафторозвідки». Це буде ігрова зона для дітей різного віку. Також там встановлять спортивні тренажери та лавки.

Ще один дитячий спортивний майданчик облаштують на території дошкільного навчального закладу №3 «Зіронька» по вул. Степана Бандери. Реалізація цього проекту, на прохання працівників закладу дошкільної освіти, там відбуватиметься під час канікул

На кожен з дитячих спортивних майданчиків виділено по 100 тис. грн. з бюджету Жовківської міської ради.

Comments

comments