«Газель» від равчан поїхала в зону АТО

Волонтери з Рави-Руської зібрали і передали бійцям 24 механізованої бригади, які перебувають у Лисичанську, Кримському та Гірському, чергову партію допомоги.

Так, для потреб медичної служби у Кримському равчани відремонтувати та відправили автомобіль «Газель». Крім того, на Луганщину доставили генератор, електропилу, холодильник та морозильну камеру.

Традиційно, партія допомоги складалася із продуктів, медикаментів, води, нижньої білизни, військової форм, побутової хімії, предметів особистої гігієни, цигарок тощо.

Загалом, черговий вантаж допомоги обійшовся у 21 тис. 673 грн. Зокрема, щедру фінансову допомогу на потреби бійців надали учні рава-руських школи №1 та №2, Потелицької школи та громади села загалом, церкви св. Юрія у Раві-Руській, приватні підприємці Лозинські, Когут, Осьмак, Слотвінська, Самокішин, Зінько, Федик, Минжоса, Саламаха, Грабас, мешканці міста та околиць Роман Семочко, Володимир К’яппа, Андрій Кулієвич.

Волонтери дякують усім равчан та небайдужим людям загалом за те, що не залишаються байдужими і відкликаються на заклики про допомогу для бійців, в тому числі, і з Рави-Руської.

Збір же допомоги буде продовжено і надалі. Пункти збору залишились незмінними – приміщення громадських організацій у Раві-Руській по вул. Грушевського, 25 та квітковий магазин в центрі міста по вул. Коновальця.

Василь Волокуша, газета “Прикордоння” №7 (66) від 27 червня 2015 року

Comments

comments