Спершу – Лісна, тепер – Драгоманова. Земельні скандали продовжуються

Скандал довкола виділених громадянам земельних ділянок по вул. Драгоманова у Раві-Руській продовжується.

Так, зокрема, на засіданні 47 сесії, яке відбулося 22 травня, не всі депутати проголосували «за» затвердження проекту землеустрою сімом громадянам, які були в переліку тих, хто отримав земельну ділянку у кварталі по вул. Драгоманова. Депутати від найбільшої депутатської фракції, ВО «Свобода», вважають, що голосування відбувалося невідповідним чином, зокрема, один з депутатів голосував по телефону. 

– Депутат Юрій Порохнавець не перебував на сесії міської ради, не був зареєстрований у протоколі реєстрації… Людей ввели в обману, – розповів на засіданні сесії депутат Юрій Горечий.  

Він зазначив, що щодо того голосування відкрите кримінальне провадження, сама сесія була неправомочною і тоді було порушено регламент міської ради. 

Депутат Роман Леськів на сесії обурився тим, що її засідання відвідують одні і ті ж обранці, а інші – не приходять взагалі.

– Якщо проголосували, то проголосували, «в натяжку», то «в натяжку». Де були ті депутати, які чотири рази поспіль не приходили на засідання сесії? Люди чотири рази приходять, а ми перед ними виглядаємо як клоуни, – зазначив Роман Леськів.

На думку іншого депутата, Ігоря Музики, поставити крапку у цьому питанні повинні відповідні органи.

– Є прокуратура, вона займається вивченням цього питання і тоді дасть висновок, – зазначив Ігор Музика.
Люди, яким повинні були затвердити документацію, також перебували на засіданні сесії.

– Протягом року з цим питанням можна було розібратися. Його було обговорено на громадських слуханнях, про нього писали у газеті. Ніхто нам не обіцяв виділення цих земельних ділянок поки не буде обговорення. Протягом місяця, передбаченого на це, ніхто ніяких зауважень чи пропозицій не вніс, – зазначила одна з громадянок.

У підсумку, після півгодинних обговорень та скандалів, питання про затвердження проектів землеустрою по вул. Драгоманова поставили на голосування, однак жоден з них не набрав бодай мінімальної кількості голосів депутатів, необхідних для прийняття рішень. «За» проголосували лише 8 – 9 депутатів з необхідних 16.
Зауважмо, що дозвіл на розробку цієї документації, тобто виділення земельних ділянок, депутати дали у липні 2014 року. Їхнє виготовлення вартує кілька тисяч гривень і відбувається за кошт громадян, які отримали земельні ділянки.

Захар Негода, газета “Прикордоння” №7 (66) віл 27 червня 2015 року

фото – interbuh.com.ua

Comments

comments