Миколу Федуса поховають у Старому Селі

Загиблого в АТО 18-річного Миколу Федуса, якого 14 липня привезли зі Сходу України на Малу Батьківщину, поховають у середу, 15 липня, на цвинтарі у Старому Селі.

Про це “Прикордонню” повідомили односельчани загиблого.

Так, панахида повинна була відбутися о 19.00 год у вівторок, 14 липня. З Миколою Федусом кожен зможе попрощатися протягом усієї ночі у церкві Старого Села. У середу, 15 липня, об 11.00 год там же розпочнеться поховальна церемонія.

НагадаємоМикола Федус загинув 5 вересня минулого року у Луганській області. Його поховали через тиждень, 12 вересня, на цвинтарі міста Старобільська як невідомого героя. Родині Миколи Федуса повідомили, що він потрапив у полон. Згодом ескпретиза ДНК встановила, що одним із загиблих був саме Микола Федус. Він  народився 29 вересня 1995 року, навчався у Рава-Руській загальноосвітній середній школі №1, згодом – у Рава-Руському професійному ліцеї. Він проходив військову службу за контрактом у 80 аеромобільній бригаді у Львові.

14 липня тіло Миколи Федуса привезли на Малу Батьківщину. У Раві-Руській трьоххвилинне прощання з Героєм відбулося біля школи №1. Равчани зустрічали тіло загиблого навколішки.

 

 

Comments

comments