Хто показав найкращі результаті на районних шкільних олімпіадах

Поділитись

Напередодні Нового року завершився ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад зі шкільних предметів. На ньому були визначені переможці та призери, в тому числі, і у Жовківському районі.
«Прикордоння» публікує переможців та призерів районного етапу учнівських олімпіад з навчальних предметів у Жовківському районі.

Про це йдеться у №3 (93) газети “Прикордоння”.

У районному етапі учнівської олімпіади з правознавства взяли участь учні 9-х – 11-х класів. Загалом – 93 учасника. Переможцями тут стали учениці Дублянської школи – Анастасія Савчук (9 клас), Анастасія Квінтюк (10 клас) та Діана Сейжарі.

Друге місце дісталося дев’ятикласницям Наталії Ворожбит (Гійченська школа), Уляні Підчесі (Новокам’янкська), Ользі Жмур (Лавриківська) та Сніжані Хмілевській (Старосільська), десятикласницям Лілії Мартин (Рава-Руська школа №2), Вікторії Кулявець (Добросинська), Марії Кукіс (Лавриківська), а також ученицям 11-х класів Добросинської та Жовківської школи №1 Діані Зелінській та Марії Попруженко відповідно.

Треті місця з правознавства зайняли учні 9 класу Любов Хома (Староскварявська школа), Вікторія Бей (Жовківська школа №1), Діана Ларівон (Рава-Руська школа-гімназія), десятикласники Олег Малецький (Куликівська школа), Роман Дем’янович (Жовківська школа №1), Тетяна Бекиш (Туринківська школа) та Анастасія Кулинич (Глинський НВК). Серед учнів 11 класу третіми стали учениця НВК «Рава-Руська школа-гімназія» Валентина Шокало, Рава-Руської школи №2 Адріана Ногацька, Великогрибовицької школи Соломія Гринчук та Деревнянської школи Віталій Курнат.

У ІІ етапі олімпіади з астрономії цього навчального року на Жовківщині взяв участь 31 учень старших класів. Так, перше місце дісталося десятикласникам Максимові Кочуту (Жовківська школа №1), Романові Миделю (Рава-Руська школа-інтернат) та Андрію Войтику (Новоскварявська школа). Другими стали десятикласники Мар’ян Химич (Рава-Руська школа №2), Сергій Петров та Дмитро Конечний (обидва – Жовківська школа №3), а також учні 11-х класів Галина Павлик (Рава-Руська школа-інтернат), Ярина Тяжкун (Сопошинська школа) і Марта Прийма (Староскварявська школа).

Треті місця у олімпіаді з астрономії завоювали: учні 10 класу – Катерина Хмельнюк (Жовківська школа №2), Вероніка Пашко (Зашківська школа), Павло Глинський (Рава-Руська школа №2), учні 11 класу – Тетяна Чебеняк (Жовківська школа №2), Андрій Мацьків (Волицька школа) та Софія Чир (Лавриківська школа).
У олімпіаді з трудового навчання переможцями визнано дев’ятикласників Ірину Верзун з Дублянської школи та Олега Погариського з Великогрибовицької школи, а також учнів 11-х класів Олега Бальковського з Дублянської школи та Валентину Сипливу з Магерівської школи.

Другі місце зайняли: дев’ятикласники – Діана Петрик (Замківська школа), Мар’яна Янків (Гійченська школа), Василь Мавдрик (Добросинська школа), Андрій Фуц (Купичвільська школа), одинадцятикласники – Денис Тлустяк (Глинський НВК), Олексій Брень (Жовківська школа №2), Мар’яна Євуш (Новокам’янська школа) та Вікторія Креховець (Жовківська школа №2).

Треті місця дісталися Вікторії Вольській (Потелицька школа), Лілії Ліскевич (Стронянська школа), Ярині Іванусі (Забірська школа), Назарові Кулявцю (Волицька школа), Дмитрові Андрущенку (Жовківська школа №3), Юрію Саджениці (Великодорошівська школа), Петрові Шмилу (Сторосільська школа) з 9-х класів, а також Ярославові Пенцаку (Добросинська школа), Ользі Стефанів (Волицька школа), Ірині Наконечній (Рава-Руська школа №1), Святославові Харечку (Рава-Руська школа №2), Андрію Богумові (Потелицька школа), Іллі Копині (Магерівська школа) та Ігореві Курці (Любельська школа).

У районній олімпіаді з фізики змагались 235 учнів 7-х – 11-х класів. Переможцями тут стали Віталій Корнійчук (7 клас, Великодорошівська школа), Христина Гнідець (8 клас, Жовківська школа №1), Ірина Качмар (9 клас, Жовківська школа №1), Олексій Курка (10 клас, Куликівська школа) та Андрій Яцев (11 клас, Жовківська школа №1).

Другий результат показали семикласники Василина Тис (Замківська школа), Віталій Білан (Волицька школа), Олена Яцева (Староскварявська школа), восьмикласники Юлія Саламах (Річківська школа), Данило Клим (Синьковицька школа), Василь Пелешко (Рава-Руська школа №1), дев’ятикласники Ольга Жмура (Лавриківська школа), Тарас Тарновський (Річківська школа), учні 10-х класів Вікторія Гриб (Гійченська школа), Андрій Романюк (Дублянська школа) та Володимир Прімко (Рава-Руська школа №2), а також учні 11-х класів Андрій Войтик (Новоскварявська школа) та Андрій Мацьків (Волицька школа).

Треті місця у олімпіаді з фізики дісталися Юліані Віхоть (Рава-Руська школа №1), Степанові Іванусі (Забірська школа), Софії Тяглівець (Річківська школа) – усі – 7 класи, Олені Пиріг (Гійченська школа), Василеві Гуні (Дублянська школа), Марті Марин (Куликівська школа), Юрієві Саджениці (Великодорошівська школа) – усі – 8 класи, дев’ятикласникам Соломії Кремінець (Куликівська школа), Олегові Лапкевичу (Добросинська школа), Владиславові Баланчуку (Жовківська школа №1), Павлові Музиці (Забірська школа), учням 10-х класів Максимові Кочуту та Данилові Качмару (Жовківська школа №1), Маргариті Казимирович (Рава-Руська школа-інтернат), Анастасії Кулинич (Глинський НВК), а також одинадцятикласникам Тарасові Федуніву (Жовківська школа №3) та Андрієві Стегуру (Жовківська школа №2).

У олімпіаді з німецької мови перші місця присудили восьмикласникам Анастасії Чобіт (Рава-Руська школа гімназія) та Василеві Пелешку (Рава-Руська школа №1), дев’ятикласниці Аліні Биковій (Рава-Руська школа №1), десятикласниці Софії Шмиг (Дублянська школа) та одинадцятикласниці Христині Гринчук (Липницька школа).

Другими тут стали Юстина Яськів (8 клас, Жовківська школа №1), Юлія Корній (Рава-Руська школа-гімназія), Зоряна Нискогуз (Потелицька школа), Дмитро Грик (Липницька школа) – усі – 9 класи, Мар’яна Євуш (10 клас, Новокам’янська школа) та Лілія Гавронська (11 клас, Жовківська школа №1).
Восьмикласники Олег Чаус (Жовківська школа №2), Вікторія Давид (Дублянська школа), Наталія Івать (Потелицька школа), Василь Дева (Липницька школа), дев’ятикласники Катерина Солтис (Новокам’янська школа), Вікторія Таратула (Дублянська школа), Ольга Пешко (Жовківська школа №1) та десятикласниця Юлія Ягельницька (Жовківська школа №2) зайняли треті місця у районному етапі олімпіади з німецької мови.

Переможцями олімпіади з французької мови стали: І місце – Вікторія Яцків (8 клас) та Андріана Задорожна (9 клас) з Синьковицької школи, Марія Маланчук (10 клас) та Анастасія Сидоренко (11 клас) з Гійченської школи; ІІ місце – Мар’яна Попович (8 клас, Синьковицька школа), Павло Музика (9 клас, Забірська школа); ІІІ місце – Анна Савуляк (8 клас, Забірська школа).

У олімпіаді з англійської мови перші місця присуджено восьмикласникам Дмитрові Шияну та Христині Гнідець з жовківських шкіл №3 та №1 відповідно, дев’ятикласникам Анастасії Савчук (Дублянська школа) та Богдані Гонсеровській (Рава-Руська школа №2), десятикласникам Анастасії Вірун (Жовківська школа №2) та Іллі Копині (Магерівська школа), а також одинадцятикласниці Катерині Сааде (Рава-Руська школа №1).

Другим стали учні 8-х класів Богдан Борис (Жовківська школа №2), Вероніка Крулікевич (Рава-Руська школа №2), Марта Мартин (Куликівська школа), Олена Пиріг (Гійченська школа), Павло Борис (Жовківська школа №2), Софія Хом’як (Жовківська школа №3), Софіяя Дзюнька (Рава-Руська школа №1), Вікторія Яцків (Синьковицька школа), 9-х класів Вероніка Войтович (Жовківська школа №2), Марта Велика (Туринківська школа), Ірина Качмар (Жовківська школа №1), Уляна Підчеха (Новокам’янська школа), Анастасія Богач (Великогрибовицька школа), Ольга Жмура (Лавриківська школа), Соломія Кремінець (Куликівська школа), Аліна Бикова (Рава-Руська школа №1), Анна Горбова (Рава-Руська школа-інтернат), Христина Лозинська (Грядівська школа), десятикласники Анастасі Квінтюк (Дублянська школа), Діана Скебська (Жовківська школа №3), Людмила Серкіз (Волицька школа), Соломія Луцан (Бишківська школа), Оксана Сичак (Потелицька школа), Юрій Бірбан (Жовківська школа №1), Анастасія Красевич (Куликівська школа), Роксолана Кремінець (Куликівська школа), Соломія Коцур (Рава-Руська школа №1), Мар’ян Химич (Рава-Руська школа №2), Роман Мидель (Рава-Руська школа-інтернат), учні 11-х класів Софія Яворська (Великогрибовицька школа), Віталій Стахиряк (Жовківська школа №3), Марія Попруженко (Жовківська школа №1), Маркіян Новосад (Рава-Руська школа-гімназія), Христина Смалюх (Гійченська школа), Ростислав Романченко (Добросинська школа), Назарій Ребець (Замківська школа), Христина Горбач (Лавриківська школа), Марія Артемишин (Жовківська школа №2), Тарас Боровик (Куликівська школа), Христина Троц (Магерівська школа), Анастасія Петрович (Рава-Руська школа №2), Уляна Хом’як (Рава-Руська школа-інтернат).

Треті місця завоювали: учні 8-х класів – Вікторія Гаврилюк (Великогрибовицька школа), Ольга Борецька (Глинський НВК), Оксана Галанюк (Зіболківська школа), Назарій Кукурік (Лавриківська школа), Вікторія Давид (Дублянська школа), Ростислав Кулієвич (Рава-Руська школа-гімназія), Руслан Горячий (Рава-Руська школа-інтернат), Оксана Пришляк (Грядівська школа), Соломія Хай (Малехівська школа), Юлія Саламаха (Річківська школа), Марта Берник (Стронятинська школа), дев’ятикласники – Вероніка Різничок (Гійченська школа), Галина Зіньків (Волицька школа), Тетяна Кулявець (Добросинська школа), Анастасія Опалькова (Жовківська школа №3), Діана Ларівон (Рава-Руська школа-гімназія), Олег Гнідець (Синьковицька школа), Вікторія Левків (Смереківська школа), учні 10-х класів – Юлія Пікневич (Великогрибовицька школа), Вікторія Мавдрик (Замківська школа), Дарина Шалько (Зашківська школа), Марія Кукіс (Лавриківська школа), Вікторія Заблоцька (Любельська школа), Марія Савчак (Рава-Руська школа-гімназія), а також одинадцятикласники – Уляна Копоть (Бишківська школа), Анна Бей (Новоскварявська школа), Світлана Задорожна (Потелицька школа), Мар’яна Радь (Сопошинська школа) та Святослав Колодій (Дублянська школа).

У районному етапі олімпіади з інформатики перші місця посіли одинадцятикласник Андрій Мацьків (Волицька школа), десятикласник Богдан Татомир (Жовківська школа №3) та Владислав Баланчук (Жовківська школа №1).

Другі місця зайняли десятикласники Олексій Гавришків (Дублянська школа), Ярина Кіреєва (Глинський НВК) та Богдана Гонсеровська (Рава-Руська школа №2), треті – одинадцятикласники Андрій Яцев (Жовківська школа №1) та Богдан Щур (Рава-Руська школа №2).

Найкраще на Жовківщині володіють інформаційними технологіями учень 11 класу Дублянської школи Олексій Гавришків, учениця 10 класу Глинського НВК Ярина Кіреєва, учениця 9 класу Рава-Руської школи №2 Богдана Гонсеровська та восьмикласник Глинського НВК Ігор Кіреєв.

Другі місця у олімпіаді з інформаційних технологій зайняли Роман Стецишин (Жовківська школа №1), Андрій Мацьків (Волицька школа), Максим Пушкар (Рава-Руська школа №2) – учні 11-х класів, Максим Петришин та Олександр Хом’як (обидва – Дублянська школа), Ігор Тимощук (Жовківська школа №2), Анастасія Шиян (Туринківська школа) та Остап Сало (Лавриківська школа).

Учні 11-х класів Тарас Федунів (Жовківська школа №3), Віталій Шандра (Рава-Руська школа №2), Валентина Сиплива (Магерівська школа), 10-х класів Ілля Копина (Магерівська школа), Павло Вишинський (Потелицька школа), Максим Грех (Жовківська школа №3), Максим Серватяк (Великогрибовицька школа), дев’ятикласники Вероніка Войтович (Жовківська школа №1), Ярина Юфим (Староскварявська школа), Анастасія Опальковська (Жовківська школа №3), Вікторія Зв’язок (Великогрибовицька школа), Ростислав Кулієвич (Рава-Руська школа-гімназія) посіли треті місця.

Найкраще у районі математику знають одинадцятикласник Андрій Яцев (Жовківська школа №1), десятикласниця Олена Дацко (Рава-Руська школа-гімназія), учениця 9 класу Надія Камінецька (Жовківська школа №2), восьмикласниця Христина Гнідець (Жовківська школа №1), учень 7 класу Роман Рябцев (Рава-Руська школа-гімназія) та шестикласник Микола Дячок (Рава-Руська школа №1).

Другі місця у районному етап олімпіади з математики зайняли Руслан Ролько (11 клас, Магерівська школа), Вікторія Кулявець (10 клас, Добросинська школа), Соломія Кремінець (9 клас, Куликівська школа), Ангеліна Домашовець (9 клас, Рава-Руська школа-інтернат), Софія Скосарьова (8 клас, Великогрибовицька школа), Данило Клим (8 клас, Синьковицька школа), Остап Клепач (7 клас, Жовківська школа), Сергій Дзень (6 клас, Рава-Руська школа-гімназія) та Тетяна Кайсим (6 клас, Глинський НВК).

Одинадцятикласники Анна Бей (Новоскварявська школа), Олексій Гавришків (Дублянська школа), Зоряна Петровська (Рава-Руська школа-гімназія), десятикласники Ірина Корпало (Сопошинська школа), Анастасія Вірун (Жовківська школа №2), Мар’яна Мулярчук (Магерівська школа), Ярина Крамар (Рава-Руська школа №1), учні 9-х класів Вероніка Москва (Сопошинська школа), Аліна Бикова (Рава-Руська школа №1), Тарас Тарновський (Річківська школа), учні 8-х класів Василь Пелешко (Рава-Руська школа №1), Ростислав Кулієвич (Рава-Руська школа-гімназія), Юлія Саламаха (Річківська школа), семикласник Дмитро Сало (Глинський НВК) та учні 6-х класів Назар Думич (Лавриківська школа), Анна Комарницька (Річківська школа) та Ангеліна Романчук (Сулимівська школа) зайняли треті місця.

У олімпіаді з християнської етики переможцями визнано восьмикласників Тетяну Голяк (Туринківська школа) та Павла Корнегу (Рава-Руська школа №1), дев’ятикласників Олену Перетятко (Сопошинська школа) та Анастасію Савчук (Дублянська школа), десятикласників Соломію Штай (Дублянська школа) та Ірину Кунту (Жовківська школа №3).

Другими тут стали: учні 8-х класів – Соломія Зінько (Дублянська школа), Вікторія Сабан (Рава-Руська школа-інтернат), Вікторія Гаврилюк (Великогрибовицька школа), Галина Гринчук (Жовківська школа №2), 9-х класів – Любов Хома (Староскварявська школа), Герарда Бакалець (Купичвільська школа), Марта Велика (Туринківська школа), 10-х класів – Оксана Візничак (Сопошинська школа), Уляна Бірбан (Туринківська школа), Ірина Сорока (Великогрибовицька школа).

Треті місця посіли Іванна Войтович (Гійченська школа), Анастасія Кузьмінчук (Жовківська школа №1), Василина Лис (Купичвільська школа), Лілія Князь (Рава-Руська школа №2), Володимир Бегай (Боянецька школа), Вікторія Яцків (Синьковицька школа) – учні 8-х класів, Анна Дзень (Рава-Руська школа №2), Вероніка Войтович (Жовківська школа №1), Анна Сидор (Мацошинська школа), Аліна Черник (Лавриківська школа), Ярина Корнило (Волицька школа) – учні 9-х класів, а також Іванна Сідельник (Волицька школа), Марта Малиш (Любельська школа), Катерина Хмельнюк (Жовківська школа №2), Мар’ян Химич (Рава-Руська школа №2), Соломія Коцур (Рава-Руська школа №1) – учні 10-х класів.

Найкраще історію у Жовківському районі знають учні Жовківської школи №1 Остап Демків (8 клас), Юліанна Куликовець (10 клас) та Марія Попруженко (11 клас), а також дев’ятикласниця Жовківської школи №3 Марія Букрій.

Другі місця у олімпіаді з історії посіли восьмикласники Ростислав Медведєв (Жовківська школа №2), Софія Хом’як (Жовківська школа №3), Андрій Пенцак (Боянецька школа), дев’ятикласники Марія Воляник (Дублянська школа), Анастасія Савчук (Дублянська школа), десятикласники Марія Пасельська (Великогрибовицька школа), Уляна Бірбан (Туринківська школа), Тетяна Лугова (Рава-Руська школа №2), а також одинадцятикласники Анна Бей (Новоскварявська школа), Віталій Стадницький (Лавриківська школа) та Вікторі Луцик (Туринківська школа).

Учні 8-х класів Василь Гуньо (Дублянська школа), Вероніка Вовчко (Сопошинська школа), Юлія Лоза (Стронятинська школа), 9-х класів Марія Івашків (Зіболківська школа), Андріана Чепіль (Глинський НВК), Валерія Кушнарьова (Рава-Руська школа №2), Оксана Чаус (Кам’яногірська школа), 10-х класів Анастасія Кулинич (Глинський НВК), Юлія Ягельницька (Жовківська школа №2), Вікторія Шостак (Жовківська школа №3), 11-х класів Павло Марія (Новокам’янська школа), Тетяна Чебеняк (Жовківська школа №2) та Руслан Ролько (Магерівська школа) зайняли треті місця.

У олімпіаді з географії найкращими серед восьмикласників стали: І місце – Борецька Ольга, Глинський НВК, ІІ місця – Саламаха Юлія, Річківської школа, Конєва Катерина, Магерівська школа, Бучко Євген, Мацошинська школа, Басюк Надія, Жовківська школа №3, Кобрин Вікторія, Любельської школа, Берник Марта, Стронятинська школа, Ковалишин Олена, Замківськ школа, Чернікова Ольга, Мервичівська школа, ІІІ місця –Панчишин Віра, Лавриківська школа, Демків Остап, Жовківська школа, Федюк Роман, Гійченська школа, Кіяновська Юлія, Староскварявська школа, Григоренко Анастасія, Рава–Руська школа №2.

Серед учнів 9-х класів найкращий результат показали: І місця – Горбова Анна, Рава-Руська ЗОШ-інтернат, Волошин Володимир, Бишківська ЗОШ, ІІ місця – Свинчук Марія, Рава-Руська школа №1, Вдович Марія, Замківська школа, Зінчук Данило, Магерівська школа, Теглівець Олеся, Річківська ЗОШ, Медвіцька Ірина, Кам’яногірська школа, ІІІ місця – Пац Анна, Добросинська ЗОШ, Коротікова Каміла, НВК «Рава–Руська «школа–гімназія», Кудрик Христина, Гійченська ЗОШ, Жмура Ольга, Лавриківська ЗОШ, Чепіль Адріана, Глинський НВК, Левків Вікторія, Смереківська ЗОШ, Паберівська Адріана, Куликівська ЗОШ.

Призерами серед одинадцятикласників стали Анастасія Кулинич (Глинський НВК) – І місце, Анастасія Юрейко (Куликівська школа), Артур Боднар (Дублянська школа), Денис Іванюра (Гійченська школа), Ярина Папіж (Добросинська школа) – ІІ місце, Анна Грень (Жовківська школа №3), Аліна Стрілець (Рава-Руська школа-гімназія), Оксана Гринюх (Лавриківська школа), Анастасія Вірун (Жовківська школа №2), Яна П’єкна (Зіболківська школа), Тетяна Бекиш (Туринківська школа), Ірина Корпало (Сопошинська школа), Вероніка Пашко (Зашківська школа), Василина Козій (Староскварявська школа).

Найкращими знавцями географії серед одинадцятикласників стали Діана Сейжарі (Дублянська школа) та Руслан Ролько (Магерівська школа) – І місце, Анастасія Файкун (Жовківська школа №3), Анна Бей (Новоскварявська школа), Мар’ян Кушта (Рава-Руська школа №1), Андрій Милькус (Замківська школа) – ІІ місце Зоряна Петровська (Рава-Руська школа-гімназія), Григорій Малюга (Куликівська школа), Андріана Мисько (Жовківська школа №1), Діана Зелінська (Добросинська школа) та Богдан Гой (Лавриківська школа) – ІІІ місце.

Серед учасників другого етапу учнівської олімпіади з української мови найкращий результат показали учениці 7 класу Старосільської школи Добрівська Олена, 8 класу Гійченської школи Олена Пиріг та Річківської школи Юлія Саламаха, 9 класу Жовківської школи №3 Марія Букрій та Дублянської школи Анастасія Букрій, а також 10 класу Рава-Руської школи №1 Ярина Крамар і 11 класу Гійченської школи Христина Смалюх.

Другими стали семикласниці Вікторія Шевчук з Великогрибовицької школи та Анастасія Вольська з Жовківської школи №3, восьмикласниці Великогрибовицької школи Вікторія Гаврилюк, Стронятинської школи Марта Берник, Сопошинської школи Вероніка Вовчко, учениці 9-х класів Замківської школи Марія Вдович, Туринківської школи Марта Велика, Грядівської школи Галина Лозинська, Забірської школи Наталія Періг, десятикласники Бишківської школи Соломія Луцан, Дублянської школи Софія Крупа, Рава-Руської школи-інтернату Роман Мидель, а також одинадцятикласники Любельської школи Віктор Тижник, Дублянської школи Юлія Якимів, Жовківської школи №1 Анастасія Кріп та Жовківської школи №3 Володимир Кудик.

Третій результат у другому етапі олімпіади з української мови показали Вікторія Пастернак (Зашківська школа), Юліана Віхоть (Рава-Руська школа №1), Анастасія Мазуркевич (Рава-Руська школа-гімназія), Уляна Сич (Рава-Руська школа-інтернат), Василина Яремчук (Забірська школа), Андріана Рудиш (Малехівська школа), Марія Пелип (Равська школа), Віталій Пасечник (Стронятинська школа) серед учнів 7-х класів, Валерія Федорчак (Добросинська школа), Христина Гнідець (Жовківська школа №1), Софія Хом’як (Жовківська школа №3), Василь Пелешко (Рава-Руська школа №1), Вероніка Крулікевич (Рава-Руська школа №2), Вікторія Сабан (Рава-Руська школа-інтернат), Вікторія Яцків (Синьковицька школа) серед учнів 8-х класів, Аліна Черник (Лавриківська школа), Богдана Гонцеровська (Рава-Руська школа №2), Сніжана Хмілевська (Старосільська школа) серед учнів 9-х класів, Людмила Серкіз (Волицька школа), Вікторія Шарманська (Глинський НВК), Дарина Шалько (Зашківська школа), Уляна Бірбан (Туринківська школа), Юліана Куликовець (Жовківська школа №1) серед учнів 10-х класів, а також Софія Чир (Лавриківська школа), Анна Бей (Новоскварявська школа), Мар’яна Радь (Сопошинська школа), Вікторія Луцик (Сопошинська школа), Іванна Мізерник (Магерівська школа), Юлія Білан (Рава-Руська школа №1), Оксана Чорна (Рава-Руська школа №2), Лілія Барановська (Рава-Руська школа-гімназія).

Найкращими біологами у 2017/2018 навчальному році на Жовківщині стали Христина Гнідець (8 клас, Жовківська школа №1), Анастасія Савчук (9 клас) та Софія Крупа (10 клас) з Дублянської школи, а також Андрій Войтик (11 клас, Новоскварявська школа).

Друге місце посіли восьмикласниці з Туринківської та Малехівської шкіл Тетяна Голяк та Соломія Хай, дев’ятикласниці з Куликівської та Жовківської школи №1 Соломія Кремінець та Ірина Крамар, десятикласниць з Жовківської школи №3, Туринківської школи та Сопошинської школи Христина Логін, Ірина Юрочко та Андріяна Гавронська, а також одинадцятикласники Ольга Харко зі Жовківської школи №1 та Орися Дяк зі Жовківської школи №3.

Восьмикласники Юлія Саламаха з Річківської школи, Ельвіра Алексеєнко з Рава-Руської школи №2, Олександра Рудешко з Дублянської школи, Василь Пелешко з Рава-Руської школи №1, учні 9-х класів Олеся Теглівець з Річківської школи, Ігор Тимощук зі Жовківської школи №2, Сніжана Хмілевська зі Старосільської школи, Сергій Фірцович з Рава-Руської школи №2, десятикласники Ярина Крамар (Рава-Руська школа №1), Діана Сейжарі (Дублянська школа), Руслан Ролько (Магерівська школа) та Вікторія Хитрейко (Жовківська школа №2) посіли треті місця.

Найкращими юними екологами стали десятикласник Рава-Руської школи-гімназії Святослав Головань та одинадцятикласниця Дублянської школи Софія Кондур. Другі місця у олімпіаді з екології посіли учениці 10-х класів Жовківської школи №1 та Дублянської школи Діана Кріп та Софія Шмиг, одинадцятикласники Софія Янківська (Рава-Руська школа-гімназія), Андріана Мисько (Жовківська школа №1), Ольга Войтович (Гійченська школа) та Марта Качор (Великогрибовицька школа), треті – десятикласниці Вікторія Шарманська (Глинський НВК), Ірина Сорока (Великогрибовицька школа), Андріяна Гавронська (Сопошинська школа) та одинадцятикласники Марта Хеміч (Куликівська школа), Уляна Кріп (Жовківська школа №2) та Віталій Курнат (Деревнянська школа).

До числа переможців олімпіади з хімії увійшли рава-руських школи-гімназії та школи №1 Анастасія Мазуркевич (7 клас) та Василь Пелешко (8 клас), Жовківської школи №1 Ірина Качмар (9 клас), Волицької школи Людмила Серкіз (10 клас), Новоскварявської школи Андрій Войтик (Новоскварявська школа).

Другі місця завоювали семикласники Глинського НВК та Рава-Руської школи №2 Дмитро Сало та Юлія Кулієвич, восьмикласники Ростислав Медведєв зі Жовківської школи №2, Олександра Рудешко з Дублянської школи, Ростислав Кулієвич з Рава-Руської школи-гімназії, дев’ятикласники Ангеліна Домашовець (Рава-Руська школа-інтернат), Вероніка Москва (Сопошинська школа), Вероніка Іванець (Рава-Руська школа-гімназія), учні 10-х класів Анастасія Голяк (Жовківська школа №1), Олена Дацко (Рава-Руська школа-гімназія), а також учні 11-х класів Максим Пушкар (Рава-Руська школа №2), Зоряна Петровська (Рава-Руська школа-гімназія) та Андрій Стегур (Жовківська школа №2).

На третьому місці серед призерів-хіміків стали учні 7-х класів Анна Сольчаник (Жовківська школа №1), Василь Марцін (Кунинська школа), Софія Теглівець (Річківська школа), Юліанна Віхоть (Рава-Руська школа №1), 8-х класів Софія Хом’як (Жовківська школа №3) та Анна Олексин (Жовківська школа №1), 9-х класів Ігор Тимощук (Жовківська школа №2), Соломія Кремінець (Куликівська школа), учні 10-х класів Андрій Романюк (Дублянська школа), Юлія Пікневич (Великогрибовицька школа), Анастасія Юрейко (Куликівська школа), а також учні 11-х класів Віталій Стадницький (Лавриківська школа), Софія Горяча (Рава-Руська школа №1) та Володимир Кудик (Жовківська школа №3).

Призерами олімпіади з економіки стали учні 11-х класів Анна Бей (Новоскварявська школа) – І місце, Андрій Яцев (Жовківська школа), Олена Процайло (Староскварявська школа), Анастасія Файкун (Жовківська школа), Богдан Порохнавець (Добросинська школа), Валентина Шокало (Рава-Руська школа-гімназія) – ІІ місце, а також Вікторія Шупер (Рава-Руська школа-інтернат) та Віталій Луцин (Бишківська школа) – ІІІ місце, а також учениць 10 класу Анастасія Кулинич (Глинський НВК) – І місце.

 

 

Comments

comments