Рава-Руська втретє стала переможцем екологічного конкурсу

Конкурсна комісія щорічного обласного конкурсу “Екологічно чистий населений пункт” визначила 25 переможців серед місцевих рад, які отримають з обласного бюджету кошти на проведення робіт із поліпшення благоустрою населених пунктів і покращення екологічного стану довкілля. Зокрема, у І категорії (міста обласного значення) визначено одне третє місце; у ІІ категорії (міста районного значення) – три других і два третіх місця; у ІІІ категорії (селища) – два других і два третіх місця; у IV категорії (села) – одне перше, три других і одинадцять третіх місць.

Про це повідомляє офіційний сайт Рава-Руської міської ради з посиланням на Львівську обласну раду.

Відзначимо, що у 2015 році, за рішенням Львівської обласної ради від 17.02.2015 № 1307 “Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2015 рік”, в обласному бюджеті депутати передбачили 860 тис. грн на проведення щорічного обласного конкурсу “Екологічно чистий населений пункт”.

Відтак у І категорії (міста обласного значення) третє місце виборола Новороздільська міська рада.

У ІІ категорії (міста районного значення) друге місце посіли Рава-Руська міська рада Жовківського району, Жидачівська міська рада, Золочівська міська рада; на третому місці – Великомостівська міська рада та Рудківська міська рада Самбірського району.

У ІІІ категорії (селища) на другому місці – Нижанковицька селищна рада Старосамбірського району та Магерівська селищна рада Жовківського району; на третьому місці – Дублянська селищна рада Самбірського району та Івано-Франківська селищна рада Яворівського району.

У IV категорії (села) перше місце виборола Баковецька сільська рада Жидачівського району. На другому місці – Вовченська сільська рада Турківського району; Труханівська сільська рада Сколівського району; Деревнянська сільська рада Жовківського району. На третьому місці – Вороцівська сільська рада Яворівського району; Станковецька сільська рада Миколаївського району; Новоміська сільська рада Старосамбірського району; Страшевицька сільська рада Старосамбірського району; Верхньогаївська сільська рада Дрогобицького району; Крушельницька сільська рада Сколівського району; Староскварявська сільська рада Жовківського району; Воютицька сільська рада Самбірського району; Бердихівська сільська рада Яворівського району; Прилбичівська сільська рада Яворівського району; Київецька сільська рада Миколаївського району.

За зайняте друге місце у конкурсі Раві-Руській буде надано 70 тис. грн. на природоохоронні заходи. Зокрема, за словами в.о. міського голови Миколи Зінька, на ці кошти планують закупити додаткові смітники та інший необхідний інвентар для забезпечення чистоти на вулицях Рави-Руської.

Додамо, Рава-Руська раніше також двічі займала друге місце у конкурсі “Екологічно чистий населений пункт” – у 2011 та 2012 роках. За кошти, отримані тоді за перемоги, було закуплено сміттєві баки та міні-тракторець для потреб комунальної служби.

Comments

comments