П’яний завідувач Жовківською поліклінікою створив масове ДТП

У суботу, 20 червня, о 17.30 год в смт. Куликові п’яний лікар, завідуючий Жовківською поліклінікою Олег Владика вчинив ДТП, внаслідок якої було розтощено п’ять автомобілів.

Про це повідомляє Дорожній контроль. Захід на сторінці у ВКонтакті.

Як повідомили свідки події, завідуючий поліклінікою був у такому стані, що ледве вийшов з автомобіля.

У міліції міста Жовкви, що на Львівщині, заявляють, що місцеві лікарі вигороджують колегу, який скоїв в суботу, 20 червня, масове ДТП в Куликові, що за 20 км від Львова. Винуватець аварії – завідувач Жовківської поліклініки Олег Владика, – був п’яним, так стверджують свідки. Та брати в нього кров на аналіз лікарі не поспішали, стверджують у міліції, – повідомляє ZAXID.net.

В аварії дивом ніхто не загинув. Водій виїхав на зустрічну смугу і буквально змітав все на своєму шляху: протаранив вантажівку, легковик, потім пасажирську маршрутку і ще один автомобіль.

Уламки фар та осколки шкла на дорозі можна побачити і досі. Причому на чималій ділянці – приблизно у 200 м. Саму ж аварію зафіксували на відео активісти «Дорожнього контролю».

Як повідомили в ДАІ, водій виїхав на зустрічну смугу і не впорався з керуванням.

За словами одного із свідків аварії пана Юрія, «шофер був ніякий, дуже п’яний».

«Якби він був тверезим, то, думаю, вбився б. Він вибив міст з фури, вдарив автобус, вибив амортизатори з «Жигулів» і зупинився 115-й. Його стойки валялися по всій дорозі. Я так зрозуміла, що вони цю машину «підливали», бо вона тільки-но, я так зрозуміла, з магазину. От і підлили», – розповіла свідок аварії пані Ірина.

Обмивав авто чи святкував День медика, який був 21 червня, невідомо. Разом з водієм, кажуть свідки, в автомобілі було ще троє в такому ж стані. Та допоки збіглися люди, вони зникли. В аварії дивом ніхто, окрім водія, не постраждав. З місця ДТП Олега Владику привезли в Жовківську районну лікарню.

«Медики спрацювали дуже швидко. Його забрали ще до того часу, як приїхала слідчо-оперативна група. Тобто аналіз на вміст алкоголю в крові ми вже брали в лікарні, коли він лежав під крапельницею. Йому, чомусь, спочатку поставили крапельницю з фізрозчином, а потім вже брали аналіз, який мали відібрати в першу чергу. Тим паче, що пацієнт не був у критичному стані. Тому було прийнято рішення взяти ще один аналіз і за постановою Жовківського прокурора ми це зробили та направили кров у декілька інстанцій, щоб отримати реальні результати», – заявив начальник Жовківського райвідділу міліції Олександр Гостіщев.

У медика діагностували черепно-мозкову травму і забій головного мозку, але загрози життю не було, кажуть лікарі.

«Ми взяли кров на етанол. А фізрозчин завжди вливають при таких травмах. Це стандартна процедура. Чи було зроблене перше – відібрані аналізи чи все-таки крапельниця – в історії хвороби це не зазначено. Мене на місці не було, це був вихідний, тому мені складно сказати», – повідомив заступник головного лікаря Жовківської районної лікарні Володимир Боровик.

Сам же Олег Владика офіційно лежить в Жовківській районній лікарні, але поїхав обстежуватися до Львова. А на роботі – він від понеділка на лікарняному. За фактом масового ДТП відкрили кримінальне провадження, а в медика забрали права.

Зауважмо, ДТП за участю лікаря сталося напередодні Дня медичного працівника.

Comments

comments