Школярі та батьки Рави-Руської зможуть безкоштовно дізнатися про можливості навчання в Австрії та Німеччині

У п’ятницю, 12 червня 2015 року, громадська організація «Інститут досліджень соціального капіталу» запрошує на безкоштовний семінар старшокласників, студентів та їхніх  батьків з Рава-Руської. Тема семінару  «Можливості навчання і стажування закордоном: практичні поради».

Такий семінар пройде у місті вперше. Організатори – львівська громадська організація «Інститут досліджень соціального капіталу», яка вже багато років професійно займається темою західної освіти для українців.

«Зважаючи на велику зацікавленість питаннями освіти закордоном серед львів’ян, ми вирішили провести такі семінари  і у сусідніх містах. Під час семінару ми показуємо студентам, школярам та батькам можливості освіти закордоном, даємо практичні рекомендації щодо підбору навчальних програм та вступу, ділимось власним досвідом навчання закордоном», – зазначив директор ГО «ІДСК» Дмитро Виговський

За даними Німецької служби академічних обмінів (DAAD), на 2014 рік в Німеччині навчалось більше 9000 українських студентів. В той час, як в Австрії на навчанні перебувають близько 2000 студентів з України.

«Відвідування семінару – це прекрасна нагода почути про усі можливості і ризики, пов’язані із навчанням закордоном.  Велика увага на семінарі приділена саме практичним крокам для навчання в Австрії та Німеччині», – розповів  студент Віденського університету Віктор.

Семінар проводить  директор ГО «Інститут досліджень соціального капіталу», магістрант Віденського університету Дмитро Сергійович Виговський.

Деталі участі – https://www.facebook.com/events/657409427694574/

Comments

comments