Дорогу до пункту пропуску “Рава-Руська” перекрили

4 січня у Львівській області, на в’їзді до пропускного пункту Рава-Руська — Гребенне десяток людей організували пікет.

Про це з посиланням на голови ГО “Варта-1” Ігоря Зінкевича, повідомило інтернет-видання 032. 

Як написав на своїй Фейсбук-сторінці депутат Львівської міськради, голова ГО “Варта-1” Ігор Зінкевич, протестувальники перекрили дорогу з вимогою зустрітися з керівником митниці.

«Люди вимагають, щоб вийшов начальник митниці і роз’яснив нові правила перетину кордону», – повідомив Зінкевич.

Ймовірно, йдеться про зміни у правилах безмитного ввезення товарів на територію України у ручній поклажі та/або супроводжуваному багажі, що набули чинності з 1 січня 2018 року.

Згідно зі змінами, у новому році не є об’єктом оподаткування лише ті товари у ручній полажі чи супроводжувальному багажі ( крім підакцизних товарів та особистих речей), сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 500 євро та сумарна вага яких не перевищує 50 кг, що перевозяться через кордон особою, яка була відсутня в Україні більше ніж 24 години та яка в’їжджає в Україну не частіше одного разу впродовж 72 годин.

А також – ввезення на митну територію України у ручній поклажі та/або у супроводжуваному багажі товарів (крім підакцизних товарів та особистих речей), сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 50 євро та сумарна вага яких не перевищує 50 кг, через державний кордон України особою, яка була відсутня в Україні менше ніж 24 години або яка в’їжджає в Україну частіше одного разу упродовж 72 годин.

У разі ввезення товарів більшої ваги чи вартості базою оподаткування є частина сумарної фактурної вартості таких товарів, що перевищує еквівалент 50 євро, з урахуванням мита, що підлягає сплаті.

Comments

comments