На вихідні велотуристи мандруватимуть українсько-польським Розточчям

У найближчі вихідні, 16 та 17 травня, відбудеться традиційний Міжнародний велопробіг “Шляхами Розточчя”, участь у якому беруть, в основному, велотуристи з Рави-Руської  та Любичі-Крулєвської.

Про це повідомляє сайт гміни Любичі-Крулєвської.

Організатори велопробігу – війт гміни Любича-Крулєвська, гмінна публічна бібліотека та Центр популяризації культури та туризму.

Цього року цей велопробіг стане вже дев’ятим.

Щороку маршрут велопробігу змінюється. Цього разу учасники подолають понад 50 км шляху, щоправда на території України мандруватимуть лише в околицях Рави-Руської. У перший день, 16 травня, велолюбителі з України та Польщі мандруватимуть на території України. Очікується, що українсько-польських кордон в ПП “Рава-уська-Гребенне” польські учасники перетнуть близько 12.00 год.

У неділю ж, 17 травня, їхня подорож відбуватиметься від Любичі-Крулєвської до Нароля. Маршрут другого дня пролягатиме через Князі, Гуту-Любицьку, Велику Волю, Гуту-Зломи, Єджеївку, Пізуни, Лукавицю, Хлевіська, Лазову.

Нагадаємо, у велопробігу “Шляхами Розточчя” щороку бере участь 150-200 учасників з України та Польщі, серед них – близько третини є велотуристи з Рави-Руської. Велолюбителі мандрують через населені пункти, які розташовані на теренах Розточчя, знайомляться з природою та пам’ятками архітектурою. 

Comments

comments