“Рава-Руська міська рада: два секретарі, жодного мера”, – вийшов №5 (64) газети “Прикордоння”

Вийшов черговий номер інформаційно-аналітичної газети “Прикордоння”.

У №5 (64) від 6 травня 2015 року читайте про ситуацію із владою у Раві-Руській, коли у міській раді фактично два секретарі і жодного міського голови – репортаж зі засідання позачергової сесії, на якому депутати визнали повноваження Миколи Зінька як секретаря міської ради.

Також читачі дізнаються про те, наскільки з 1 травня у Раві-Руській подорожчали комунальні послуги.

В продовженні висвітлення теми щодо скандалу і закриття найстарішої аптеки у Раві-Руській – відкритий лист-стаття її працівників, аптеки №72, про те як знищують державні аптеки у Жовківському районі.

У рубриці “Сусідонька” – розповідь про сестру-монахиню з Потелича, Роману Мусенко, яка у селі створила благодійний дитячий садок.

У спортивній рубриці – приємна новина для любителів футболу. Футбольна команда з Рави-Руської знову гратиме у чемпіонаті Львівської області + репортаж з першого матчу, у якому равчани здобули перемогу, а також замітки про те, як ФК “Юність” з Гійче виграла Лігу чемпіонів Львівської області, а команда з Кам’янки-Липника – районний турнір “Кубок Героїв Майдану та Небесної Сотні”.

Також читачі дізнаються про те, хто з равчан потрапив у збірну України з дзюдо і про те, як призерами хлопчачих змагань стали… дівчата.

Для любителів історії доктор філософії, краєзнавець Ярослав Серкіз підготував розповідь про отця Євгена Горницького, який понад 20 років був парохом у Раві-Руській, а також традиційна рубрика “День в історії”, в якій равчани дізнаються проте, які події відбулися у травневі дні у рідному місті в різні роки.

Усе це та інше читайте у “свіжому” №5 (64) газети “Прикордоння” від 6 травня 2015 року, який можна знайти у Раві-Руській у книгарні “Берег”, кіоску “Могорич” (навпроти “Рукавички”) та у розповсюджувачів преси на Малому ринку міста, а також у поштових відділеннях у Кам’янці-Липнику, Гійче, Річках, Потеличі, Волиці, Забір’ї, Новій Кам’янці, Монастирку та Магерові.

Comments

comments