З 15 квітня вартість проїзду з Рави до Львова зросте до 29 грн.

З 15 квітня, відповідно до розпорядження голови Львівської облдержадміністрації, вартість проїзду у автобусах на маршруті Рава-Руська – Львів зросте на 30% і орієнтовно складатиме 29 грн. Про це повідомив директор компанії-перевізника ТзОВ “Автосвіт” Юрій Семочко.

Так, нагадаємо, востаннє тарифи на перевезення були переглянути в липні 2014 року. З того часу вартість пального та автозапчастин зросла вдвічі, а тарифи залишалися незмінними. Через це чимало перевізників по всій Україні змушені були зняти частину автобусів з маршрутів.

Зокрема і на маршруті “Рава-Руська – Львів” у лютому автобуси стали курсувати вдвічі рідше – у середньому, щопівтора години. Щоправда, перевезення здійснювались великогабаритними автобусами.

Згодом, 20 березня, на маршрути повернули ще шість автобусів, однак великогабаритні стали курсувати лише вранці на деяких маршрутах.

Тепер же, за словами Юрія Семочка, графік руху автобусів залишиться незмінним, але буде повернуто великогабаритні автобуси. Таким чином, за винятком найперших рейсів, усі інші з Рави-Руської до Львова будуть здійснюватися великогабаритними автобусами

 

Comments

comments