Жовківська міська рада закупила путівки на відпочинок для 11 дітей

Цього літа одинадцятеро юних жовківчан отримали змогу побувати на відпочинку у дитячому оздоровчому таборі.

Про це повідомила газета “Прикордоння”.

Путівки для відпочинку у таборі «Романтик», що у місті Скандовську Херсонської області, придбали у рамкам затвердженої програми оздоровлення та відпочинку дітей пільгових категорій у 2017 році. Кошти на це виділені з міського бюджету Жовкви.

– Діти перебували на оздоровленні протягом чотирнадцяти днів – з 9 до 22 червня. Під час перебування на відпочинку для них було передбачено п’ятиразове харчування, цікаво організоване дозвілля, екскурсії та туристичні походи, інша виховна та культурно-масова робота, вечора відпочинку, дискотеки. Крім того, на території оздоровчого табору облаштований  комплекс басейнів та спортивних майданчиків, діти мають бажання займатися й вивченням іноземних мов, – розповіли у Жовківській міській раді. – Тобто вони можуть не лише відпочивати, а й активно проводити дозвілля у різних напрямках.

Діти проживали у комфортних кімнатах триповерховому корпуса. У міській раді зазначили, що вода у затоці, в якій купалися діти, збагачена вмістом йоду, який є корисним для їхнього організму.

Фото – для ілюстрації http://galychankaif.com.ua

Comments

comments