На кордоні затримали контрабанду елітного вина

Громадянин України намагався ввезти в Україну смугою спрощеного митного контролю «зелений коридор» елітне французьке вино вартістю понад 430 тис. гривень.

Про це повідомили у ГУ ДФС у Львівській області.

Напередодні, 45-річний громадянин України, мешканець Кіровоградщини прибув з Республіки Польща у пункт пропуску «Рава-Руська-Гребенне» (Львівська обл) автомобілем «HYUNDAI SANTAFE. Під час митного контролю цього транспортного засобу у працівників митниці виникла підозра щодо наявності в ньому товарів, переміщення яких через митний кордон України заборонено або обмежено законодавством України. Відтак було прийнято рішення ретельно оглянути цей автомобіль. Підозра митників виправдалась. У багажному відділенні автомобіля вони знайшли 18 пляшок французького вина. Зокрема червоне сухе «CHATEAU LAFITE ROTHSHILD» 2003, 2004 та 2009 років. Як з’ясували пізніше – їх вартість понад 430 тис. гривень.

Згідно з п.2 ч.2 ст.376 Митного кодексу України та Постанови КМУ №434 від 21.05 2012 р виявлений товар обмежений до переміщення громадянами.

Отже громадянин України порушив встановлений згідно з Митним кодексу України порядок проходження митного контролю в зонах спрощеного митного контролю. За цим фактом складено протокол про порушення митних правил за ознаками правопорушення, передбаченого ст.471 МКУ. Товар вилучено. Справу скерують до суду.

Comments

comments