У День молоді у Жовкві відтворюватимуть історичні бої
У найближчі дні у Жовкві відбудеться фестиваль “Gazon Party у короля на хаті”.
Про це йдеться у інформації організаторів.
Фестиваль відбуватиметься на території Жовківського замку 24-25 червня. Він розпочнеться у суботу з козацько-лицарських забав, які триватимуть з 18.00 до 00.00 год. Зокрема, у цей час відбудеться відтворення історичного бою “Богдан Хмельницький займає Жовкву”.
Відтворення історичних подій продовжиться у неділю, 25 черня. О 13.00 жовківчани та гості міста зможуть побачити реконтсрукцію штруму Жовкви, перемовини та видачу викупу козакам Богдана Хмельницького.
Концертна програма розпочнеться у неділю о 17.00 і триватиме до 00.00 год. Вона передбачає, зокрема, виступ творчих колективів Жовківської школи мистецтв, колективів бойових мистецтв, кавер-бенду Midnight Colours, творчих колективів будинку творчості, хореографічної студії STAN.
На сцені також виступить співак Іван NAVI, а завершиться фестиваль лазер-шоу та спільним виконанням гімну України.