“Чи буде “львівське” сміття у Раві, вартість комунальних послуг може зрости, влада Рави вже понад 3 роки не звітує перед громадою”, – №4 (84) газети “Прикордоння”

З’явився “свіжий” номер інформаційно-аналітичної газети “Прикордоння”.

У №4 (84) від 27 травня головною стала тема “львівського” сміття у Раві-Руській. Видання аналізувало плюси та мінуси можливого звезення відходів на міське сміттєзвалище, кому може бути вигідно і хто зацікавлений у тому, щоби сміття було у місті, та чи рішення громадських зборів матиме якесь значення.

Як відбувалося заримання головного лікаря Жовківщині на хабарі та чому правоохоронці ще не змогли висунути йому підозри та обрати міри запобіжного заходу – читайте у “Прикордонні”.

На скільки більше равчани можуть платити за комунальні послуги та чого саме торкнеться підвищення – читайте у матеріалі “Вартість комунальних послуг для равчан може зрости більш як на 1111половину”.

Серед іншого, у №4 (84) газети “Прикордоння” читайте:

“У Раві-Руській та Жовкві увіковічнять пам’ять загиблих рятувальників”.

“У Магерові продають… костел”

“Жовкватеплоенерго” визнано одним із найкращих підприємств”.

“Хто тепер керуватиме Магеровом та її об’єднаною громадою”, – перелік новообраних депутатів

“З’явився унікальний атлас про Жовкву”, – одним із авторів є жовквічанин

“Музичній школі передали три приміщення”, – у відреконструйованій будівлі розміститься художній відділ

“У Раві-Руській матерів вітали наймолодші діти”, – як відбувався звітний концерт Рава-Руського будинку дитячої та юнацької творочості.

“У Гійчому пам’ятник одягнули… у вишиванку”, – як відзначили День вишиванки на Жовківщині.

“У жовківському дитсадку встановлять “теплу підлогу” та сонячний колектор”, – розпочались роботи з реалізації міжнародного проекту.

“Равчанин та жовківчанин – кращі юні шахісти Львівщини!” – перше та друге місця зайняли Максим Дубневич та Роман Лемещук.

“Ліцей відвідали понад 200 випускників шкіл району”, – у Рава-Руському професійному ліцеї відбувся День відкритих дверей.

“У Забір’ї перемогла команда з Равського”, – відбувся дитячий футбольний турнір, присвячений Дню перемоги над фашизмом.

Газету “Прикордоння” можна придбату у Раві-Руській у книгарні “Берег”, кіоску “Могорич”, у розповсюджувачів преси на Малому ринку міста. Також читачі “Прикордоння” можуть отримати газету у Жовкві, Магерові, Гійчому, Забір’ї.

 

Comments

comments