На Жовківщині виявили нелегальний скотомогильник площею 3 га

У п’ятницю, 24 лютого, працівники Держекоінспекції у Львівській області виявили нелегальний скотомогильник площею приблизно 3 га на території Боянецької сільської ради, що у Жовківському районі.

Про це повідомив ZAXID.NET з посиланням на начальникв Держекоінспекції у Львівській області Миколу Маланича.

Працівники Держекоіспекції відібрали проби води та грунту, а також викликали слідчо-оперативну групу, щоб встановили хто це зробив, оскільки на рештках великої рогатої худоби були бірки з реєстраційними номерами.

«По цих номерах можна чітко встановити з якого господарського двору ця худоба. На рештках є залишки крові, тому вона не лежиться тут довго, можливо тиждень, не більше», – сказав Маланич.

Маланич каже, що у нелегальному викиді тваринних рештків підозрюють сільського голову Василя Пограничного.

«Він неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності. На балансі у нього є господарський двір. Якщо ми будемо мати офіційне підтвердження, то він буде притягнутий до адміністративної відповідальності і зобов’язаний утилізувати ці рештки», – додав Маланич і уточнив, що, будучи на місці події, він телефонував Василю Пограничному, однак коли той почув, що це з Держекоінспекції, то кинув слухавку.

Він також додав, що восени Держекоінспекція фіксувала ідентичне порушення на території цієї сільської ради, однак масштаби нелегального скотомогильника були значно меншими і після припису його ліквідували.

Фото Ігоря Муравського

Comments

comments