З Жовкви вже місяць не вивозять сміття

З Жовкви уже місяць не вивозять сміття.

Про це повідомило ZAXID.NET з посиланням на депутата Жовківської райради Ігоря Муравського.

За словами депутата, місто уклало договір з перевізником «AVE Львів», яке не виконує своїх обов’язків. Однак директор «AVE Львів» Юрій Гребан у коментарі ZAXID.NET заявив, що договір з компанією місто не укладало, тому у Жовкві зараз відсутній перевізник з вивозу сміття.

«Ситуація у Жовкві зараз критична. Раніше сміття з міста вивозило комунальне підприємство. У грудні був тендер, переможцем якого стало «AVE Львів». Сміття мали вивозити з першого січня, але вони попросили відтермінувати до першого лютого, бо не мали можливості укласти договори з мешканцями. Однак з лютого сміття ніхто вивозити не почав. Сміттєві баки дуже переповнені, зараз тане сніг, дощі і це все потрапляє у грунт», – каже Ігор Муровський.

За словами Муравського, у січні комунальне підприємство ще кілька разів забирало сміття, але вони фактично не мають права цього робити, бо переможцем тендеру стало «AVE Львів».

«Ми спілкувались з мешканцями і вони кажуть, що сміття не вивозили уже місця, хтось каже, що забирали три тижні – як де. Сміття дуже багато нагромадилось у всьому місті», – додав Муравський.

Журналісти видання звернулись за коментарем до директора «AVE Львів» Юрія Гребана, який підтвердив, що «AVE Львів» виграло тендер на вивіз сміття з Жовкви, однак каже, що договір з компанією не уклали.

«Місто уклало договір? Я про це вперше чую. Ми визнані переможцем конкурсу у Жовкві, але договір з нами не уклали. Чому не уклали договір? Це питання не до мене, спитайте у депутатів», – прокоментував директор «AVE Львів».

«Згідно з законодавством організатор конкурсу повинен надати переможцю протокол рішення про те, хто виграв конкурс. Я цього документу не бачив. Після цього організатор має укласти договір з переможцем, а потім виконавець укладає договори зі споживачами. Міська влада не виконала жодного з перечислених пунктів. Ми справді звертались з проханням надати списки мешканців, але ми не можемо укладати з ними договори, поки міська рада не укладе договір з нами», – пояснив Юрій Гребан.

За його словами, міська влада з початку року офіційно не звераталась до компанії щодо вивозу сміття, а оскільки у Жовкві не уклали договірів, то сміття немає кому вивозити. «Ми працюємо над цим (можливим укладенням договору, – ред.). Скоріш за все ми почнемо вивозити сміття з Жовкви з 1 березня», – додав Юрій Гребан.

Виданню не вдалось отримати коментар міського голови Жовкви Петра Вихопеня щодо ситуації з вивезенням сміття.

Нагадаємо, у червні минулого року мер Жовкви приїздив до Рави просити місцевих мешканців дозволити возити на міське сміттєзвалище “жовківське” сміття.

Фото Ігоря Муравського

Comments

comments