Екс-начальника жовківської міліції, впійманого на хабарі, поновили на посаді

Львівський окружний адміністративний суд в особі судді Уляни Братичак поновив на посаді начальника Франківського відділу поліції Львова полковника Віктора Уланова, якого затримали на початку червня під час отримання хабаря.

Про це повідомило ZAXID.net.

Як випливає з постанови Львівського окружного адміністративного суду, Віктора Уланова звільнили з посади начальника Франківського райвідділу поліції Львова незаконно, оскільки на момент звільнення він уже був відсторонений від роботи у поліції у зв’язку з підозрою у хабарництві, але вироку у цій справі нема досі.

Таким чином суд постановив поновити Віктора Уланова на посаді начальника Франківського райвідділку поліції Львова і стягнути з Головного управління Національної поліції у Львівській області 40545 грн на користь Уланова в якості компенсації за вимушений прогул.

Згідно з законодавством, ця постанова Львівського окружного адміністративного суду може бути оскаржена у Львівському апеляційному адміністративному суді протягом 10 днів. За даними ZAXID.NET, юристи ГУ НП у Львівській області готують апеляційну скаргу на рішення судді Уляни Братичак.

Нагадаємо, Віктора Уланова було затримано на хабарі у червні цього року. У 2014 – 2015 рр. він очолював Жовківський районний відділ міліції.

Comments

comments