Рава-Руський спиртзавод знову запрацював

З жовтня державне підприємство «Укрспирт» запустило у роботу 3 місць провадження діяльності, колишніх спиртзаводів, – Козлівське, Липницьке та Рава-Руське. Ще 12 структурних підрозділів ДП «Укрспирт» успішно продовжують виробляти свою продукцію.

Про це повідомила прес-служба підприємства.

Липницьке МПД почало виробляти спирт після 2-річної перерви – востаннє завод запускався у 2014 році. Козлівське та Рава-Руське МПД відновили свою роботу після невеликого простою – обидва були зупинені навесні 2016 року. Таким чином, станом на сьогодні працюють 15 виробничих майданчиків ДП «Укрспирт».

Заводи виробляють етиловий спирт різних рівнів очистки – спирти «Екстра», «Люкс» та «Пшенична сльоза». Загалом за жовтень планується виробити близько 954,00 тис.дал продукції.

«Нами був проведений ряд робіт по модернізації та запуску цих підприємств. Та в найближчий час кількість працюючих виробництв буде збільшена. Адже ми ведемо переговори з партнерами та очікуємо підвищення попиту на нашу продукцію. Також не слід забувати про наближення новорічних свят», – коментує т.в.о. директора – заступник директора ДП «Укрспирт» Дрожжін Олег Миколайович.

Comments

comments