У Раві заборонили використання феєрверків під час Новорічних та Різдвяних свят

Міський голова Рави-Руської Ірина Верещук видала розпорядження, відповідно до якого під час Новорічних та Різдвяних свят на території міста заборонено використовувати піротехнічні засоби.

Міський голова Рави-Руської Ірина Верещук видала розпорядження, відповідно до якого під час Новорічних та Різдвяних свят на території міста заборонено використовувати піротехнічні засоби. Про це повідомляє офіційний сайт Рава-Руської міської ради.

Так, заборона на використання салютів, феєрверків, петард тощо стосується як розважальних закладів (кафе, бари, ресторани), так і мешканців міста. Окрему увагу на обов’язковість дотримання розпорядження звернуто власників нічних клубів “Да Вінчі” та “Мегафон”.

– Прийняття такого рішення міською владою зумовлено відповідним листом Державної служби у надзвичайних ситуаціях, – розповіла мер Ірина Верещук. – На території України останнім часом значно зросла загроза вчинення терористичних актів. Тому, аби не наражити людей на небезпеку, від нас вимагали і ми підтримали заборону на використання салютів та феєрверків під час Новорічних та Різдвяних свят.

Міський голова також додала, що, з метою безпеки, жодних офіційних заходів та святкувань на площі Вічевій у Раві-Руській у ніч з 31 грудня на 1 січня відбуватися не буде.

– Закликаю усіх равчан утриматися від гучного святкування Нового року. Крім того, що існує загроза небезпеки, у час війни в Україні підстав для святкувань та розваг немає, – зазначила Ірина Верещук.

Мер сподівається, що равчани свідомі того, що відбувається у країні, і з розумінням поставляться до рішення про заборону використання піротехніки і дотримуватимуть його.

Comments

comments