Епіфаній провів традиційне Богослужіння у селі Заглині

У день свята Покладення чесного пояса Пресвятої Богородиці, 13 вересня 2022 року, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній очолив Божественну літургію на цілющому джерелі присілка Заглина (с. Монастирок), місці чудесного явлення Божої Матері.

Про це повідомили у пресслужбі Київської Митрополії Української Православної Церкви (ПЦУ).

Це щорічне богослужіння відбувається в рамках прощі, що традиційно звершується до цього святого місця в день відпустового свята.

За Божественною літургією Його Блаженству співслужили митрополит Львівський Макарій, митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, архієпископ Дрогобицький і Самбірський Яків, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон, архієпископ Вишгородської Агапіт, єпископ Володимир-Волинський і Турійський Матфей.

За богослужінням також молилися священники Львівсько-Сокальської, Львівської та сусідніх єпархій, що прибули на святкування, звершуючи духовну опіку над своїми парафіянами.

Після прочитання Євангелія Предстоятель помісної Української Православної Церкви виголосив першосвятительське слово проповіді.

Під час відправи лунали молитовні прохання за захисників України, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів. Також Блаженнійший Митрополит Епіфаній возніс особливу молитву про звільнення України від нашестя чужинців.

Слова вдячності Блаженнійшому Митрополиту Епіфанію висловив очільник Львівсько-Сокальської єпархії Високопреосвященний митрополит Димитрій та підніс Його Блаженству просфору та квіти.

Насамкінець Митрополит Епіфаній з ієрархами та духовенством спустилися до цілющого джерела, проспівали молитву до Божої Матері «Царице моя, Преблагая…» та випили джерельної води.

Долучайтесь до нас у Telegram https://t.me/prykordonnya_info

Comments

comments