бюджет

Бюджет Рави втратив майже 40 тис. грн.

Рава-Руська міська рада програла суд через те, що не заплатила гроші фірмі-підряднику, яка проводила роботи на міському кладовищі.

Рава-Руська та Жовква перевиконали бюджет на 110%

За підсумками першого півріччя 2017 року надходження до бюджетів Рава-Руської та Жовківської міських рад склали по 110%.

На спорт депутати виділили більше грошей, аніж на культуру

Депутати Рава-Руської міської ради ухвалили рішення про затвердження програм, в рамках яких з міського бюджету протягом року будуть виділяти кошти на заходи у п’яти різних сферах.

Бюджет Рави збільшився вдвічі

На останній сесії Рава-Руської міської ради у 2016 році її депутати затвердили бюджету міста на 2017 рік у сумі 9 млн. 309 тис. грн.

Бюджет  Рави-Руської на цей рік майже вдвічі більший, ніж був у попередньому. Так, у 2016 році він складав 4 млн. 727 тис. 61 грн. на момент затвердження у грудні 2015 року.

Дитячі садки опинилися на межі існування + ТЕЛЕРЕПОРТАЖ

Дошкільні навчальні заклади у Жовківському районі зокрема і по всій Україні загалом зіштовхнулися з проблемою функціонування. Частина з може втратити персонал, інші – не зможуть забезпечити нормальні умови для виховання дітей, а деякі можуть і взагалі припинити існування.