проект

«Кожен етап виконання робіт у Жовкві контролюють європейські експерти»

У Жовкві активно відбувається втілення проекту «Реалізація першого етапу модернізації комунальної котельні та району, що нею опалюється». Його, нагадаємо, реалізовують в рамках програми «Угода мерів – Демонстраційні проекти» за кошти Європейського Союзу. Вартість проекту становить 860 тис. євро, з яких 688 тис.

У жовківському дитсадку встановлять автоматичну систему збору дощової води та погодозалежної автоматики

У жовківському дошкільному навчальному закладі №2 «Калинонька» розпочались реконструкція.

У Жовкві розпочали реконструкцію дитячого садка

У Жовкві, у рамках проекту «Реалізація першого етапу модернізації комунальної котельні та району, що нею опалюється», розпочалася реконструкція дошкільного навчального закладу №2 «Калинонька».

Європейці контролюватимуть реконструкцію дитячого садка у Жовкві

У Жовківській міській раді відбулася робоча зустріч щодо втілення проекту із енергозбереження у дошкільному навчальному закладі №2 «Калинонька» у Жовкві.

Про це йдеться на сайті міської ради.

У Жовкві готуються до заміни теплотраси

У Жовкву доставили першу партію труб та комплектуючих для заміни теплотраси від котельні до будинків в районі вулиці Лесі Українки.

У Жовкві у дитячому садку реалізували проект з енергоощадності

У середу, 31 серпня, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин та президент Фонду Східна Європа Віктор Лях ознайомилися з реалізацією проекту «Розумне енергоспоживання для добробуту громад Львівщини» у дошкільній установі №1 «Барвінок», що у Жовкві. Про це повідомило Гал-Інфо з посиланням на прес-службу Львівської обласної ради.

У школі-інтернаті замінили вікна

У Рава-Руській школі-інтернаті замінили старі вікна на нові енергозберігаючі склопакети.

Роботи відбувалися у рамках реалізації мікропроекту, який фінансували з обласного та районного бюджету, а також частково за зібрані благодійні кошти.

Проект реалізовували у навчальному корпусі №1 – там замінили всі вікна.

Равчани та гості міста тепер знатимуть про Раву більше

12 травня у Раві-Руській встановили стенди «Вони жили серед нас», присвячені історії єврейської громади міста у період Другої світової війни та Голокосту.

Так, стенди встановили по вул. Ярослава Мудрого між будівлею міської ради та алеєю Дружби, на початку парку. На місці останнього до середини 30-х років ХХ століття існував старий єврейський цвинтар.

Придбай сувенір - підтримай створення музею твого міста!

Відтепер равчани та гості міста вперше мають можливість придбати сувенірну продукцію із Рави-Руської.
У рамках проекту «Транскордонні барви Розточчя – співпраця Томашова-Любельського та Рави-Руської», який було реалізовано у 2014 році, було виготовлено низку сувенірних продуктів, на яких зображено символіку міста, його фотографії, описано історію тощо.