історія

Ярослав Серкіз: «Ще жоден науковець не ставив перед собою завдання написати об’єктивну, науково обґрунтовану історію Рави-Руської…»

У сьогоднішньому номері газети публікуємо інтерв’ю з нашим земляком, істориком та краєзнавцем, багаторічним дослідником історії Равщини, передусім, Рави-Руської,  Ярославом Серкізом. Протягом останніх більш як п’ятдесяти років він зібрав величезний масив інформації з історії міста. Невелику її частину ми публікуємо на шпальтах «Прикордоння» з 2015 року.

На вулицях Рави з’явились стенди про місто

У Раві-Руській встановили два інформаційно-туристичні стенди.

У рамках реалізації другого етапу проекту «Захистимо пам’ять», який в Україні реалізовує Український центр вивчення історії Голокосту, було виготовлено два стенди, які встановлено на площі Вічевій та по вул. Вокзальній, поруч із залізничним вокзалом.

"Поки що ми маємо жалюгідну пародію на громадянське суспільство. Це скоріше нагадує охлократію"

Відомий рава-руський історик Сергій Максимів розповів про своє бачення впливу людей на управління державою, зокрема, прокоментував думку щодо формування в Україні громадянського суспільства.

Жовкві присвятили спеціальний історичний атлас

Нещодавно світ побачив ще один том із серії «Атлас українських історичних міст». Цього разу він присвячений Жовкві.

Про це повідомила прес-служба "Рятівної археологічної служби".

"Ситуація в Україні зараз нагадує події 100-річної давнини. Тоді Українську державу згубили отамани"

Відомий на Равщині історик Сергій Максимів провів паралелі теперішньої внутрішньополітичної ситуації в Україні з історичними подіями.

Про це він розповів у інтерв'ю "Прикордоння" (див. №2 (82) від 28 лютого).