освіта

Відбудеться конференція для активних батьків, учнів та вчителів

У Жовкві батьки, освітяни та учні говоритимуть про те, як мотивувати дітей у школі.

Випускники шкіл Жовківщини намагались обдурити приймальні комісії

Міністерство освіти запідозрило випускників понад 2200 шкіл в Україні у завищенні конкурсних балів під час вступної кампанії шляхом застосування «сільського коефіцієнта», що підвищує шанси на вступ до ВНЗ. 

Десятеро учнів шкіл Рави-Руської стали переможцями районних етапів всеукраїнських олімпіад

У жовтні-грудні минулого року відбулися традиційні районні етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад з основних шкільних предметів. Школярі Равщини показали достатньо високі результати, зайнявши як призові, так і переможні місця.

У Раві-Руській протягом місяця працювала вчитель з Луганщини

У жовтні – листопаді, в рамках програми «Змінимо Україну разом», Рава-Руську спеціалізовану школу-інтернат відвідала вчитель з Луганської області – Ольга Забайрачна. Близько місяця вона проживала у місті, працювала у місцевому навчальному закладі. Ми розпитали її про враження від школи, міста і Західної України в цілому.

Рава-Руська школа №1 стане одним з головних навчальних закладів у районі

У Жовківському районі офіційно запустили процес децентралізації середньої освіти. Районна рада на засіданні 9 сесії сьомого скликання, яке відбулося 24 листопада, ухвалили рішення, за яким визначила першу опорну школу. Нею стала Рава-Руська школа №1.

Рейтинг шкіл Жовківського району 2016

Рейтинг шкіл Жовківського району «Прикордоння» уклало вдруге. Вперше це було у 2014 році і тоді найкращим загальноосвітнім навчальним закладом став навчально-виховний комплекс «Рава-Руська гімназія».