Жовква

Жовківський суд об'єднають з Радехівським та Кам'янко-Бузьким

В Україні розпочинається процес оптимізації місцевих судів. Замість міських та районних судів, відповідно до закону «Про судовий устрій та статус суддів», мають бути створені окружні суди.

У Жовкві відкрили дитсадок, аналогів якому немає на Львівщині

У Жовкві відбулось урочисте відкриття дошкільного навчального закладу №2 «Калинонька». Його реконструювали із впровадженням енергозберігаючих технологій.

З Жовкви можуть перестати вивозити сміття

У Жовкві розгоряється скандал довкола вивезення сміття. Компанія, яка займається вивозом і утилізацією твердих побутових відходів зі Жовкви, застерігає міську владу, що може відмовитися це робити.

«Майже половину «комунального» тепла споживачі у Жовкві отримують за допомогою альтернативного палива»

Напередодні нового опалювального сезону «Прикордоння» вирішило дізнатися, наскільки Жовква готова до його початку. Про те, як тривало підготовка, які заходи здійснювались, чи буде жовківчанам тепло у їхніх домівках, ми запитали у керівника комунального підприємства «Жовкватеплоенерго» Романа Курната.

Жовкву «проінспектували» експерти Європейського Союзу

У  Жовкві відбулась робоча зустріч різних сторін у рамках реалізації проекту «Реалізація першого етапу модернізації комунальної котельні та району, що нею опалюється».

Жовківчанка стала чемпіонкою України з настільного тенісу серед молоді

17 листопада в місті Києві завершився чемпіонат України з настільного тенісу серед молоді віком до 21 року. Успішно у цих представницьких змаганнях у складі збірної команди Львівської області змагалася вихованка Жовківської школи настільного тенісу, представниця Львівської обласної школи вищої спортивної майстерності Соломія Братейко (тренер В. Дідух).

На Жовківщині - новий голова райвідділу поліції

16 листопада, начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області, генерал поліції третього рангу Валерій Середа Валера Середа, представив особовому складу тимчасово виконуючого обов’язки начальника Жовківське відділення поліції ГУНП.

У Жовкві відкрили пам'ятний знак

8 листопада на території навчально-реабілітаційного центру І-ІІІ ступенів «Злагода» у Жовкві відкрили пам’ятний знак на вшанування пам’яті борців за волю України.

Про це повідомили у прес-службі ЖРДА.

Відбудеться конференція для активних батьків, учнів та вчителів

У Жовкві батьки, освітяни та учні говоритимуть про те, як мотивувати дітей у школі.

Сторінки