настільний теніс

Жовківчанка стала чемпіонкою України з настільного тенісу серед молоді

17 листопада в місті Києві завершився чемпіонат України з настільного тенісу серед молоді віком до 21 року. Успішно у цих представницьких змаганнях у складі збірної команди Львівської області змагалася вихованка Жовківської школи настільного тенісу, представниця Львівської обласної школи вищої спортивної майстерності Соломія Братейко (тренер В. Дідух).

У Жовкві розпочався чемпіонат України з настільного тенісу

30 травня у Жовкві стартував чемпіонат України з настільного тенісу «Прудкий м’яч» серед міні-кадетів.

Про це повідомила прес-служба Жовківської РДА.

У Жовкві стартував масштабний міжнародний турнір з настільного тенісу + ВІДЕО

У Жовкві стартував міжнародний турнір із настільного тенісу «LIRS OPEN». Традиційні змагання зібрали майже тисячу майстрів малої ракетки.

Віковий діапазон спортсменів дуже великий ― від шести до сімдесяти років. Серед старших учасників будуть гості з Білорусі, Польщі та Румунії.

У Жовкві пройдуть міжнародні спортивні змагання

Упродовж 21-26 лютого у спеціалізованому залі настільного тенісу "ЛІРС" у Жовкві (вул. Воїнів УПА, 22-а) відбудеться VII міжнародний турнір з настільного тенісу "LIRS OPEN - 2017".

Серед призерів хлопчачих змагань... дівчата!

27 – 28 квітня у Раві-Руській відбувся відкритий турнір з настільного тенісу, який організовали Рава-Руський міський будинок дитячої та юнацької творчості та спортивний клуб «Гарт» під керівництвом Богдана Васильківа.