конкурс

Дітей запрошують намалювати енергоефективне місто Жовкву

У рамках відзначення Днів енергії-2107 Жовківська міська рада, при підтримці Європейського Союзу, оголошує конкурс малюнка на тему енергоефективності.

У Жовкві оголосили конкурс на тему енергозбереження

У рамках відзначення Днів енергії-2107 Жовківська міська рада, при підтримці Європейського Союзу, оголошує конкурс малюнка на тему енергоефективності. Метою конкурсу є показати, що Жовква – енергоефективне місто.

Сімейна ферма зі Жовківщини визнана найкращою у Львівській області

Львівщина обрала кращого господаря. Почесну першість здобула сімейна ферма Ігоря Орищина із Жовківщини. Господарство переможця – це 100 голів великої рогатої худоби та 50 свиней. Окрім цього фермер вирощує зернові та олійні культури.

Дівчина з Жовківщини стала кращою серед найспортивніших сільських дітей

На Львівщині урочисто відзначено найспортивніших сільських дітей області.

Про це повідомив Львівський портал з посиланням на прес-службу Львівської ОДА.

Конкурс для равчан з нагоди ювілею Рави-Руської!

З нагоди ювілею Рави-Руської газета «Прикордоння» спільно з Рава-Руською міською радою оголошують конкурс-вікторину «Чи знаєте ви своє місто?».

Юні равчанки взяли участь у дитячому конкурсі краси

 12 липня у Жовківському районному народному домі відбувся фестиваль дитячої краси і мистецтва «Маленька міс Розточчя 2015» та «Юна міс Розточчя 2015». Про це «Прикордонню» повідомили батьки учасниць конкурсу.

Юний равчанин - серед кращих у конкурсі релігійної пісні!

Катехитична комісія Сокальсько-Жовківської єпархії провела єпархіальний відбір конкурсу сучаної релігійної пісні «Пісня серця 2015».

Цього року фестиваль-конкурс відбувався всьоме.

Рава-руські медсестри - серед кращих у області!

Рава-Руська районна лікарня взяла участь у конкурсі «Медична сестра – це звучить гордо», за підсумками якого отримала четверте місце.

Рава-Руська втретє стала переможцем екологічного конкурсу

Конкурсна комісія щорічного обласного конкурсу "Екологічно чистий населений пункт" визначила 25 переможців серед місцевих рад, які отримають з обласного бюджету кошти на проведення робіт із поліпшення благоустрою населених пунктів і покращення екологічного стану довкілля.

Школярі фантазували з природою

3 березня у Рава-Руському міському будинку дитячої та юнацької творчості відбувся відбірний етап конкурсу “Природа і фантазія”, участь у якому взяли учні навчальних закладів Рави-Руської та навколишніх населених пунктів.