демографія

Жовківський район - серед лідерів за народжуваністю дітей

Львівські статисти підрахували, у які райони області найчастіше "прилітали лелеки" минулого року.   Виявилося, що серед лідерів - Яворівський, Жовківський, Сокальський, Пустомитівський райони і місто Львів.

Про це повідомив Експрес online.

У 2016 році у Раві найбільше народилося Матвіїв

У 2016 році у Раві-Руській кількість зареєстрованих народжень продовжила бути більшою від кількості зареєстрованих смертей.

Минулий рік став тринадцятим поспіль, за підсумками якого у Раві-Руській спостерігається природний приріст населення. Так, у 2016-му у місті було зареєстровано 90 народжень та 87 смертей.

Денис та Анастасія - найпопулярніші імена 2015 року у Раві-Руській

Позитивна демографічна тенденція у Раві-Руській продовжується! 2015-й рік став вже дванадцятим роком поспіль, коли у місті народжуваність перевищує смертність!

Рава встановила рекорд народжуваності! У селах також позитивна тенденція

Рава-Руська продовжує відзначатися позитивною демографічною динамікою. 2014-й став одинадцятим роком поспіль, коли у місті зареєстровано більше народжень, ніж смертей.

До 2004 року, відколи у Раві розпочалась позитивна тенденція, у місті п’ять років поспіль кількість смертей перевищувала кількість народжень. Крім того, як повідомлялося раніше у «Прикордонні», у 2012 році у Раві було зафіксовано найбільшу кількість народжень та найменшу – смертей за всі роки Незалежності України – 136 та 67 відповідно.