Рава-Руська міська рада

Гроші, автомобілі та нерухомість рава-руських депутатів

Депутати органів місцевого самоврядування вперше подали щорічні електронні декларації відповідно до Закону «Про запобігання корупції». Відтак, для громадськості стала доступна інформація про матеріальний та майновий стан обранців та членів їхній сімей.

Влада Рави-Руської вже понад три роки не звітує перед громадою

Міський голова, депутати та члени виконавчого комітету Рава-Руської міської ради вже понад три роки не проводять громадських слухань щодо результатів своєї роботи.

На спорт депутати виділили більше грошей, аніж на культуру

Депутати Рава-Руської міської ради ухвалили рішення про затвердження програм, в рамках яких з міського бюджету протягом року будуть виділяти кошти на заходи у п’яти різних сферах.

Депутати підвищили меру зарплату

Депутати Рава-Руської міської ради встановили міському голові нові розміри премії та надбавки до заробітної плати.

Так, у 2017 році Микола Зінько, окрім посадового окладу, отримуватиме ще 200% премії та 50% надбавки «за високі досягнення у праці» від посадового окладу.

Яким був перший рік роботи нової влади Рави-Руської

18 листопада виповнився рік Рава-Руській міській раді сьомого демократичного скликання. Це – перший період, за який можна робити певні підсумки діяльності нової міської влади – міського голови та депутатів.

Родинам загиблих равчан нададуть фінансову допомогу від міської влади

Депутати Рава-Руської міської ради внесли зміни та доповнення до Програми соціального захисту населення на 2016 рік.

17 депутатів проголосували "за" подолання "вето", але, на думку мера, цього недостатньо

31 жовтня відбулася XII позачергова сесія Рава-Руської міської ради сьомого скликання, на якій міські депутати розглядати питання щодо подолання "вето" міського голови на ухваленні рішення про затвердження технічної документації земельних ділянок у кварталі по вул. Драгоманова.

Депутати проігнорували позачергову сесію Рава-Руської міської ради

Депутати Рава-Руської міської ради не з'явилися на засідання позачергової 14 сесії.

За інформацією "Прикордоння", на засідання, яке повинно було розпочатися у п'ятницю, 28 жовтня, о 15.00 год з'явилося лише 8 з щонайменшої необхідної кількості 13 депутатів. Усього ж Рава-Руська міська рада сьомого скликання нараховує 26 депутатів.

Депутати не виділили земельної ділянки учаснику АТО

Рава-руські депутати не проголосували за виділення земельної ділянки учаснику проведення Антитерористичної операції. Для ухвалення відповідного рішення місцевим обранцям не вистачило одного голосу.

Рава-Руська втретє поспіль не відзначатиме День міста

У 2016 році у Раві-Руській знову не відзначатимуть День міста. Таке рішення ухвалили члени виконавчого комітету Рава-Руської міської ради 31 серпня.

Причиною такого рішення стало "побажання громади не проводити День міста", оскільки 11 вересня (саме на цей випадало святкування, - Авт.) "строгий піст".

Сторінки