допомога

3-річний хлопчик зі Жовківщини потребує термінового та дороговартісного лікування

Менше місяця тому в 3-річного Тимофійка Панича з с. Сопошин Жовківського району діагностували рак головного мозку. Пухлину вже видалили, але, аби вона не відновлювалася, хлопчику потрібно якнайшвидше пройти курс реабілітації. Родина просить допомогти зібрати $30 тис.

Дітям з Грибовичів і Малехова виділять ₴500 тис. з бюджету Львова

З міського бюджету Львова виділять півмільйона гривень на оздоровлення дітей зі с. Великі Грибовичі та Малехів. Суму порівну поділять між двома селами і за них придбають путівки на оздоровлення.

За один день гійченці зібрали понад два буси допомоги для воїнів АТО

4 січня у селі Гійче відбувся збір продуктів для українських військовослужбовців. Місцева громада на чолі зі сільським головою Іваном Іванусою зібрала консерви, картоплю, макарони, крупи, консервовані продукти тощо і передали їх як безпосередньо військовим, так і волонтерам.

9-тирічна равчанка невиліковно хвора і потребує допомоги!

9-тирічна дівчинка Андріана Чунис, яка проживає у Раві-Руській, потребує допомоги на лікування. Дитина - невиліковно хвора і єдиний шанс на життя - це пересадка кісткового мозку.

Операція буде проведена в Іспанії,в госпіталі Сен Джоан Де Деу. Там Андріанка пройшла повне обстеження і наразі триває підбір донора в світовій базі донорства.

«Лише поштою у минулому році ми відправили близько 50 тонн допомоги на передову»

Україна вже третій рік перебуває у стані фактичної війни з Росією. На самому її початку, протягом тривалого часу і зараз допомога, яку організовують і надають волонтери для українських захисників Вітчизни, була і є чи не однією з найважливіших для ефективної боротьби з агресором. 

4-місячна Іринка з Рави-Руської потребує допомоги!

Ця історія схожа на сотні інших, які щодня попадаються у новинах, стрічках соціальних мереж. Разом з тим у ній своя біль, свій розпач та безмежний відчай, який можуть відчути лише батьки та рідні.

«Газель» від равчан поїхала в зону АТО

Волонтери з Рави-Руської зібрали і передали бійцям 24 механізованої бригади, які перебувають у Лисичанську, Кримському та Гірському, чергову партію допомоги.

Необхідна допомога равчанину, який втратив ногу, воюючи у зоні АТО

Внаслідок бойових дій на Сході України равчанин Василь Мельник отримав поранення і потребує допомоги.
Так, у неділю, 25 січня, вранці, Василь Мельник отримав поранення, внаслідок якого втратив ногу.