На Жовківщині поточний ремонт 23-кілометрової ділянки дороги проведуть... за майже 221 млн. грн.

На Львівщині цього року проведуть поточний середні ремонт 23-кілометрової ділянки дороги державного значення Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква, на ділянці від 137 до 160 км. На ремонт планують витратити 220,9 млн грн. Про це повідомляється у системі закупівель «Prozzoro», - повідомило ZAXID.net.

У Службі автодоріг Львівщини повідомили ZAXID.NET, що йдеться про ремонт ділянки дороги протяжністю 23 км від Жовкви до повороту на Соснівку.

17 лютого був оголошений відповідний тендер. Провести аукціон планують 28 квітня, а завершити ремонт – у кінці грудня 2017 року.

Відповідно до тендерної документації, під час ремонту мають облаштувати систему водовідведення та дощоприймачі, перекласти асфальт, відремонтувати парковки. Також запланований ремонт тротуарів, встановлення огорож та дорожніх знаків, нанесення розмітки.

Видання зазначає, що Служба автомобільних доріг у Львівській області 30 січня замовила дрібний і поточний ремонт на згадуваній дорозі, -  повідомили «Наші гроші. Львів». Так за результатами тендеру була укладена угода з ПП «Рома» про поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання дороги Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква на ділянках від 89 км 89+514 до 114+232 км та на ділянці від 123 км – до 160.